Zavrieť

Porady

ako zapnút wifi na notebooku ?

nesvieti ikonka, neviem nájsť ikonku na zapnutie wifi
arizona aky mas presnejsi typ Notebooku?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    neviem či to je na všetkých NT rovnako, ale ja mám gombíček kde mám wifi zap. a svieti aj kontrolka....pokukaj či nemáš niekde gombíček....mam to tak aj na druhom NT....
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka aj ja.....pod obrazovkou....svieti na modro
    kladia 1 ale mne to tam nesvieti, pred tým mi to išlo všetko, a wifi je zapnutá ale neviem pripojit notebook k wifi
    arizona ked to predtym islo, musela si nieco robit s PC,alebo s Routrom,same od seba by to nevyplo....skus sa najskor spojit kablom, malo by ti to nacitat a daj si ulozit
    lujza.j alebo nech diagnostikuje chybu...
    misoft Nech skúsi Fn+F5 - Think Pady by takto mali zapnúť WiFi adaptér (kartu). Alebo má vypínač vpredu (v strede) pod klávesnicou a touchpadom.
      zbaliť

    carolitos je offline (nepripojený) carolitos

    carolitos
    aky mas notebook? ja mam sony vaio a tam je to ine,ale ked nenapises co za nb mas,tazko poradit
    Naposledy upravil carolitos : 08.11.13 at 22:13
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kladia 1 IBM think Pad žiadnu kontrolku a ani gombíček tu nemám
    carolitos skus pozriet toto http://www.zive.sk/ako-zapnut-wifi/p...nsultanswers=1
    carolitos ale pozor na Bios na to nech sa radsej pozrie ten kto tomu rozumie
      zbaliť

    Jang111111 je offline (nepripojený) Jang111111

    Jang111111
    Ahoj.Niektoré NB nemajú tlačidlo na zap. wifi ale cez klávesu FN ktorá by mala byť v spodnej ľavej časti by si sa mala dostať do menu. Menu sa ti zobrazi v hornej časti monitora a tam si nájdeš ikonku F8 kde po kliknutí sa ti vyroluje ponuka bezdrôtového pripojenia. Prípadne rovno stlač klávesu F8 - je v hornej prvej rade na klávesnici NB.

    ako zapnút wifi na notebooku ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.