Zavrieť

Porady

Má niekto skúsenosti s takouto sušičkou prádla?

Nakoľko v daždivom počasí nemám možnosť sušiť prádlo v byte, syn mi dnes doniesol takúto sušičku, Nemá náhodou niekto s ňou skúsenosti? (Ja budem skúšať až zajtra, dnes je už neskoro.) http://elektro.aukro.cz/susicka-prad...637603196.html
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    este nekuris radiatormi? To je to iste...vlhkost z pradla sa rozptyli do miestnosti.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    babka - ježibabka Nekúrim. Po plynofikácii dediny (ľudia nemali skúsenosti čo a ako) máme v každej miestnosti gamatky a to je na hov.... Kúpili sme aj odvlhčovač, ale musíme do budúcnosti uvažovať o návrate ku kúreniu pevným palivom. Aspoň nejakými minikachliami v jednej miestnosti. Ďakujem za odpoveď.
    babka - ježibabka Ináč budem ju používať hlavne na synove košele, tričká a rifle. Keď príde v piatok večer z týždňovky a bude cez sobotu a nedeľu pršať, aby si mal v pondelok čo zobrať.
    misoft Vieš čo - kočka? Ja tomuto "vynálezu" akosi na chuť prísť neviem - veď sa len pozri - je to uzavreté - ak sa to bude sušiť - kam tá vlhkosť z prádla zmizne? Ostane tam pod tým povlakom.
    babka - ježibabka Včera som písala, že dnes budem skúšať, tak poznatok. Povlak má navrchu ďúrky, tak vlhkosť ide tade. V miestnosti sa zvýšila vlhkosť vzduchu o 4 - 6 %. Jednu dávku som sušila z celej práčky, bolo toho dosť veľa a už je to schované. Teraz sa sušia rifle, iba pár kúskov. Za chvíľu budú hotové. Nezohnem sa, aby som videla za koľko minút. Takže syn by mohol ísť kvôli oblečeniu na týždňovku už zajtra Ale to je iba nárazové riešenie. Budeme musieť nanovo dať komín nad strechu a obstarať kachle, ale až na rok. Dobre, že som nedarovala drevo na dobročinné účely. Máme ešte na 2 roky.
    Peggynka Asi by bolo ideálne,keby sa tie "ďúrky" dali vyviesť von.Ja sa najviac bojím plesní a s týmto to bude asi ideálne prostredie pre ne.
    babka - ježibabka Nejak som nezbadala, že je tu nový komentár. Vlhkosť a problém už máme odkedy sme zaviedli plyn. Kým sme kúrili pevným palivom v normálnom sporáku + etážové kúrenie na pevné palivo, tak som bežne sušila (keď pršalo) prádlo nad sporákom na 6 ramennom sušiaku a vlhkosť sa behom 2 dní stratila. Teraz je to katastrofa. Už tretí mesiac denne vylejem z odvhčovača 3 litre vody. Ale vlhkosť klesla o 20% (Elektriky sa asi nedoplatím).
      zbaliť

    Má niekto skúsenosti s takouto sušičkou prádla?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.