Zavrieť

Porady

nevystavena faktura?

jedna klampiarska firma mi robila do chatky komin pozinkovany nic murovane,ako robotu dokoncili odisli s tym ze toto bude bez faktury,zaplatil som im pomernu cast toho co na zaciatku ziadali,este vsak nie vsetko? je toto mozne?ako postupovat v takomto pripade?
Usporiadat
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

čo znamená "ešte však nie všetko? "
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

no nemal som u seba tolko povedal to je dobre ostatne potom... cize aj keby som im dal ten zvysok bolo by to bez faktury,nieje toto nahodou danovy unik?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

veď si pýtaj faktúru,ako vieš,že ti ju nedajú?
0 0
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

lebo povedal po ukonceni prac ze s fakturou by to bolo drahsie, ale predtym rec o tom nebola a tiez mam podozrenie ze nemaju licenciu na taketo prace
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

to,či majú licenciu,si si mal zistiť predtým.....trvaj na tom,čo ste sa dohodli,inak nezaplať.
0 0
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

nezaplatim, aj ked 390€ som uz zaplatil a este by to malo byt 70€ ...mal som si zistit mal, takto sa nemam na koho obratit,nuz,,
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ale bez faktúry budeš v ........keli. Žiadny doklad,že si niečo zaplatil....ani reklamovať nebudeš môcť....
0 0
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

to mi je jasne,robili to v piatok minuly tyzden a vobec sa neozvali,pritom mi hovoril ze v pondelok sa dohodneme na zvysnej sume a sadli do auta len som pocul. toto bude bez faktury. neviem ci to riesit cez obchodnu inspekciu,ked mozu popriet ze to robili a svedkovia nebudu samozrejme.ale mozem im spravit dobru reklamu,,,
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

no v prvom rade si urobil veľkú chybu,že si im vôbec dal nejaké prachy,chlapíkov asi už neuvidíš.
0 0
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

no spravit to spravili o to nejde aj zatial nebol problem,ale ked bude a mozno nebude a este usetrim,tazko povedat ci ist za nimi a ziadat ich o to...moju blbu hlavu napadlo az neskor,ze som si mal pofotit auto a aj ich logo firmy na odeve
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

carolitos
no spravit to spravili o to nejde aj zatial nebol problem,ale ked bude a mozno nebude a este usetrim,tazko povedat ci ist za nimi a ziadat ich o to...moju blbu hlavu napadlo az neskor,ze som si mal pofotit auto a aj ich logo firmy na odeve
A to kde si zohnal tu firmu?
0 0
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

no na slovensku,radsej menovat nebudem, ale v podstate moze byt aj vsetko v poriadku,ked nie,tak to zacnem az potom riesit.no necakal som takyto postup
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Jáááj chlape - veď títo robili svoj vlastný kšeft - prachy išli do ich vrecka, žiadne do firmy. Máš to bez faktúry, bez záruky, bez osvedčenia - teda bez všetkého - ty si "ušetril", ale keď náhodou príde požiarna inšpekcia - bisťu - drahé to bude, drahé.....
0 0
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

drahe? stratil som fakturu v tom bordeli
0 0
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

keby nieco mam svedkov akak firma to robila a pojde ku dnu
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
Nepôjde. Dáš ich na súd za 390 Eur ? A dôkazy máš aké ? Máš od nich príjmový doklad ? Čo predložíš súdu ako dôkaz ? Na poplatok máš ?
Keď si potreboval lacnú prácu, tak Ti boli dobrí a Ty teraz špekuluješ aj keď oni vlastne podľa všetkého pokračujú podľa dohody. Kde sú časy keď slovo robilo chlapa ?
Ak teda chceš byť mačom, tak ich požiadaj o faktúru a doplať im 162 Eur z celkovej sumy 460 x 1,2 = 552 Eur. Kazigraf sa poteší, a Ty budeš mať všetko tak ako by to malo byť.
0 0
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

lubko6394
Nepôjde. Dáš ich na súd za 390 Eur ? A dôkazy máš aké ? Máš od nich príjmový doklad ? Čo predložíš súdu ako dôkaz ? Na poplatok máš ?
Keď si potreboval lacnú prácu, tak Ti boli dobrí a Ty teraz špekuluješ aj keď oni vlastne podľa všetkého pokračujú podľa dohody. Kde sú časy keď slovo robilo chlapa ?
Ak teda chceš byť mačom, tak ich požiadaj o faktúru a doplať im 162 Eur z celkovej sumy 460 x 1,2 = 552 Eur. Kazigraf sa poteší, a Ty budeš mať všetko tak ako by to malo byť.
ako si prisiel k tej sume? mam fotodokumentaciu firmy ktora to robila a pred pracou nebola rec o setreni povedali mi len cenu ja som suhlasil a ked skoncili povedali ze je to bez faktury,,,nesiel by som cez sud ale cez obchodnu inspekciu a ta nieje sud...tam to inak prebieha....
0 0
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

nebudem to tu uz dalej riesit,ja uz viem ako postupovat...dakujem za prispevky...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať