Zavrieť

Porady

Marco18 Ako pise Filip, staci spravit web s formularom, ktory efektne predstavi tvoj produkt. Toto zavesit na bezny hosting, ktory stoji zhruba 2 - 3 € / mesiac. Tiez je dobre kupit zapametatelnu domenu (.sk, eu). Ak chces, mozem s webompomoct.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    S jedným produktom netreba zakladať eshop, ale nemusíš nutne ponúkať produkt iným eshopom.
    Stačí keď si vytvoríš jednoduchú webovú stránku kde dáš popis produktu, fotky, atď. a dole pod produkt objednávkový formulár. Objednávky ti prídu emailom a nič zložité riešiť nemusíš.
    Stačí si založiť hosting s Wordpressom alebo iným redakčným systémom a vyklikať si tam tento jednoduchý webík.

    Keď cheš predávať v iných "eshopoch" tak ich rovno oslov. Prípadne si daj inzeráty na predaj na rôzne marketplaces a inzertné weby.

    Mám jeden produkt, ktorý chcem predávať formou eshopu. Kvôli jednej položke nechcem vlastný eshop. Vedel by mi niekto poradiť všeobecné internetové obchody, cez ktoré viete predávať jeden produkt?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.