Zavrieť

Porady

Prečo mi nefunguje "užitočné" a "neužitočné"

V téme "Majka (Tweety) všetko najlepšie" na strane 12 u "Mária27" keď dám "užitočné", súčasne pridá aj "neužitočné" a to neviem, či je možné, aby boli dve odo mňa, lebo tam naskakuje -1 neužitočné a 8 "užitočné", alebo -2 "neužitočné" a 9 "užitočné", a to dávam "užitočné". Okrem toho neviem, keď sem chodím málo, či sa už nezobrazuje, kto dal "užitočné" a kto "neužitočné". Nič tam nevidím. Ako to môžem opraviť??? PREČO mi nejde vynulovať - zrušiť "neužitočné?
Ako som teraz zistila, keď som skúšala, či mi to už náhodou nefunguje, tak sa mení akurát čas, kedy bolo "neužitočné" udelené. Teraz je tam 20.22 h. Zrušiť NEJDE.
Myslela som, že ten obrázok pridám do komentára, ale to nejde, tak zostal aj napísaný komentár a nejaký obrázok tu snáď zostane, aj keď neviem či to je ono.
Naposledy upravil vieraaaa : 15.11.13 at 11:50
prehliadač Google Chrome.jpg  
6 komentárov     zbaliť
Richard Pozri čo treba vyplniť pri nahlsovaní chyby http://www.porada.sk/chyby-na-stranke Problém je pravdepodobne len u teba, testoval som to v Chrome a funguje to. Dopln potrebne udaje.
Mária27 V rámci testovania som od Richarda dostala 2 užitočné, takže, Vieročka, žiadne výčitky! Kontigent je splnený nad plán
Tweety No tak to sa nehrám, je len jeden, hm.
Richard Vy ste neboli v mojom testovaní. Testoval som to v debatách nie v odpovediach Inak povedané bod ste si zaslúžili za dobrú odpoveď
vieraaaa Pravdu povediac, neviem či sa mi podarí priložiť niečo a už vôbec nie, či to potrebné.
Inak sa ospravedlňujem, tému chyby na porade som už nevedela nájsť, lebo sem chodím málo a toto s tým neužitočným sa mi stalo posledne z cca 12 užitočných v jednom prípade, ako keby tie dve tlačítka boli prepojené.
sito Radšej nech nefungujú. Niektorým slúžia tie možnosti na vzájomné sa fackovanie. ?urva, dnes som si všimol, že dve neužitočné, ktoré som dostal od uhliara a Ing. Ľubomír Janoška a veľmi ma potešili mi v nastaveniach zostali, ale ich mená zmizli. Zasa novota, ktorá kryje niekoho. To sa už poriadny poraďák ani nedozvie od koho dostal facku, hmm ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    sito je offline (nepripojený) sito

    sito
    Vierka, to tie novoty. Asi ich je naraz moc ... tak nie len vlastníci nevedia kde im hlavá stojí, ale to nie je ich vina, že?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    vieraaaa Keď som tu bola pred mesiacom, spravilo mi to v jednom prípade. Ale keď sa mi ohlásila "obdarovaná", šlo to opraviť. Dnes z cca 10 prípadov mi to robí v jednom prípade. Asi je istejšie, ničoho sa nedotýkať. (Alebo sem nechodiť?) Škoda.
    sito To "alebo sem nechodiť?" si povedalo viac ľudí, niektorí už od mája, prvého ...
    pepsikova ..veru, veru!..ničoho sa nedotýkať!..a nerozčuľovať sa nad blbosťou chrústa,lebo aj tak nikto neurobí nápravu..
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Oprava je možná do tých cca 10 minút , inak finito ...
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    vieraaaa Ale pred mesiacom mi to šlo napraviť na druhý deň a včera som to chcela opraviť hneď, len ono sa počet mení súčasne jedným klikom na užitočné sa zvýši aj počet neužitočných, prípadne zníži počet užitočných a počet neužitočných na -1.
    Richard Od novej verzii tam nie je časový limit.
    kopretinka prečo nie je vypísané meno toho,kto tomuto dal neužitočné?
    misoft Aby nebol "zlynčovaný" ........
    sito kopretinka, nie len pri príspevku, ale ani v nastaveniach nie je meno ako bývalo, len že je, dostal neužitočné.

    A mňa to sere, že neviem komu mám vlastne poďakovať, keď ma poteší ...
    misoft sito, sitko, sitečko ..... natiahni si hrošiu kožu..... ja sa pri tom len rehlím
      zbaliť
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Richard Skús sa prekonať Je fajn keď niekoho pochváliš Keď už sme mimo témy
    Janiela prekonávam sa :-)
    Kvaka Keď chceš pochváliť, musíš najprv zaškrtnúť druh pochvaly, potom ju odošle.
    terezamaria Anička lenže v Opere sa pochvaly nedajú dávať, môžem zaškrtávať koľko chcem......založila som tému už dávno a nič sa nedeje ....
    Janiela to viem, zaškrtnem a občas dopíšem aj pár viet, ale niekedy to ozaj nejde :-)
      zbaliť

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Preco v debate nie je mozne vidiet,kto pridal bod?

    Uz sa mi stalo, ze som nechtiac bod odobrala, ked som klikla na bodik v prispevku , ale nevedela som, ze som ho ocenila uz davnejsie. Pri opatovnom kliknuti na "sipku hore" bod odoberie.Je to dost "mätuce".

    Prv bola Porada nastavena tak, ze ma upozornilo, ze uz som prispevok ocenila, ze uz zmeny robit nemozem.
    Teraz neupozorni na nic,ale odoberie bod...
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Richard To je dobrý návrh na zviditelnenie kde som hlasoval, tak ako je to v otázkach. Ale keďže si to zadala v inej téme, nie samostatne, asi na to zabudnem Tu riešime niečo iné... a keďže som len MUŽ, neviem riešiť dve veci naraz
    kopretinka tak si zapisuj,máme sa ti poskladať na zápisník?
    avalik zaujimave, tak niektore otazky/komentare sa daju vytiahnut do novej otazky ... ale tu sa radsej na 4 riadkoch vypisujes namiesto toho aby si to vyklikal do novej otazky
    arizona Richard, az tam ma to netrapilo,aby som zakladala novu temu,spomenula som si na to az ked som citala tuto ...a v tejto teme sa riesili tlacitka uzitocne-neuzitocne, takze az tak celkom mimo som neni .-)
      zbaliť

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Vznikla tam nejaká divná chyba (počas vykonávania operácie), normálne tam nemôže byť mínusový počet hlasov. Preto ti to vyhadzovalo divné čísla, zrušením si sa dostávala z -2 na -1 alebo z -2 na -1.

    Odstránili sme to mínusko, takže skús si opraviť svoj "nesúhlas" s príspevkom v debate. Opravovanie je možné bez časového obmezdenia.
    Naposledy upravil Richard : 18.11.13 at 09:35
    vieraaaa Keďže som nebola dlho na Porade, až teraz som si všimla, že tu mám riešenie, ktoré pomohlo a ten "nesúhlas, či neužitočné" sa už dalo zrušiť. Už to tam nevidím.
    ĎAKUJEM Richard.
    Richard Ak tu chodíš menej, tak si nastav reakcie na email http://www.porada.sk/notification_settings.php a budeš informovaná o odpovediach rýchlejšie

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Aké zmeny si robil v bodovaní? Vraj nemám dosť bodov aby som dala neužitočné.
    kukučka Richard užitočné môžem prideliť, ale neužitočné nie, pozrieš sa na to? Nechcem zakladať novú tému.

    Prečo mi nefunguje "užitočné" a "neužitočné"

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.