Zavrieť

Porady

PN a cestovanie

Dobry den.Som uz par tyzdnov PN a par tyzdnov asi budem.Pocas praceneschopnosti potrebujem na par dni odcestovat.Da sa to zariadit,aby som nic neporusila a bolo vsetko ''košer''?
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Poraď sa s lekárom. Ale bude asi nutné DPN ukončiť, lebo počas DPN treba dodržiavať liečebný režim, nie cestovať.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
danulienka7 danulienka7

danulienka7 je offline (nepripojený) danulienka7

Moj švagor, je dlhodobo na PN, a potreboval ist na oslavu 50 do Ceska, bol na socialnej poistovni nahlasit zmenu miesta pobytu na 4 dni a všetko OK.
0 0
trhla trhla

trhla je offline (nepripojený) trhla

Tweety,vzhladom na moju diagnozu by mi welnes pobyt pomohol,liecba na vlastne naklady...teraz mi rehabilitaciu plati zdravotka.....a deti hadam nebudu sediet rok doma ak budem rok peenkovat....chodit mozem,len nemozem pracovat vo vyrobe,tazko pracovat
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

trhla
Tweety,vzhladom na moju diagnozu by mi welnes pobyt pomohol,liecba na vlastne naklady...teraz mi rehabilitaciu plati zdravotka.....a deti hadam nebudu sediet rok doma ak budem rok peenkovat....chodit mozem,len nemozem pracovat vo vyrobe,tazko pracovat
Bohužial, ak chceš poberať nemocenské budeš musieť (mimo povolených vychádzok) sedieť doma, ak ti lekár neschváli miesto pobytu na ktorom sa budeš zdržiavať počas PN.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať