Zavrieť

Porady

Mám zrušiť s.r.o. ku koncu v roku 2013 ?

Dobrý deň

Mám neaktívnu s.r.o., žiadne záväzky a nejaký drobný majetok, ktorý sa do konca roka 2013 odpíše.

Plánoval som požiadať o výmaz z OR v priebehu roku 2014, chcem sa opýtať, či sa mám ponáhľať so žiadosťou o výmaz ešte v roku 2013 (do konca roka), resp. ak požiadam o výmaz v roku 2014, budem povinný uhradiť v roku 2015 licenciu za rok 2014 ?

Nenašiel som žiadne informácie ohľadom tohoto návrhu na internete a call centrum daňového úradu zatiaľ nevie nič.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    O výmaz môžete požiadať až po ukončení likvidácie, ktorá má svoj presný postup, oznamovacie a publikačné povinnosti a termíny. Možno, keď všetko dobre pôjde, tak je to proces na niekoľko mesiacov...najmenej cca 6...

    promont maja je offline (nepripojený) promont maja

    promont maja
    ... možno by bolo výhodnejšie, ponúknuť tvoju spoločnosť niekomu inému ... mám na mysli prevod obchodného podielu ...

    Mám zrušiť s.r.o. ku koncu v roku 2013 ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.