Zavrieť

Porady

Ako odstrániť pop up okno?

Včera mi začalo vyskakovať pop up okno a neviem, ako ho zrušiť. "Blokovanie nežiadaných vyskakovacích okien" mám odfajknuté a antivírus mi nič nenašiel. Používam Firefox.
1.jpg  
2.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    k-amen31 je offline (nepripojený) k-amen31

    k-amen31
    Použiť nástroj "Obnovenie systemu". Tým sa ti obnoví predchádzajúci stav počítača.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Podľa druhého screenu - musíš mať v PC nejakú háveď, pretože tá sa snaží nastaviť v prehliadači ako domovskú stránku prázdnu stránku. Musí to byť nejaká nechcená aplikácia, prípadne malware.

    Nepridával si niečo do prehliadača - nejaký doplnok?

    Citujem (preklad): Aplikácie tretích strán sú programy napísané pre prácu v operačných systémoch, ale sú písané jednotlivci alebo spoločnosti iného ako poskytovateľa operačného systému. Napríklad Microsoft ® systémy sa dodávajú zabalené s niekoľkými softvérových aplikácií. Z nich každý program napísaný Microsoft je prvou party aplikácií. Akýkoľvek program napísaný inej spoločnosti alebo jednotlivca je aplikácie tretích strán, rovnaké je pravda pre Apple ™ a Linux ™ systémy. V tejto rovnici aj druhá strana je užívateľ.

    Postup http://support.mozilla.org/sk/kb/dis...-party-cookies
    Ešte ma napadá:vypnúť sledovanie v Mozille - Nástroje -Možnosti -Súkromie a tam označiť Požiadať webové stránky, aby nesledovali moju aktivitu.
    Naposledy upravil misoft : 12.11.13 at 21:18

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Mozilla Firefox:

    Open Mozilla Firefox, go ‘Tools’ -> ‘Add-ons’ -> ‘Extensions’.
    Find Ividi Search and similar entries, and click ‘Uninstall’.
    Once you do that, don't forget to change the start page.
    Mr.40 Ividi Search som odinštaloval hneď ako som zistil, že sa mi to svinstvo tam dostalo (v čase, keď to okno začalo vyskakovať). V doplnkoch ho nemám a to okno stále vyskakuje!
    btw, your advice will be more effective in Slovak
    Mr.40 Použil som všetky tri možnosti, odstránil som všetko, čo mi našlo, po následnom skenovaní tam už nič nebolo ale to okno vyskakuje stále! Je ešte nejaká možnosť zbaviť sa tej otravy?

    Ako odstrániť pop up okno?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.