Zavrieť

Porady

Akým spôsobom môžem predávať svoje zákusky?

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať akou formou by som mohol predávať svoje zákusky do cukrárni a iných zariadení, pokiaľ nemám vlastnú prevádzku na pečenie zákuskov a vlastne nemám ani výučný list, že som cukrár? Je nejaká taká možnosť? Alebo pripadá do úvahy len spolupráca s inými cukrárňami alebo vyučenou cukrárkou? A ako by potom tá spolupráce s inými cukrárňami mohla mať formu?
Naposledy upravil štefanj : 14.11.13 at 09:00
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    ak nemas prevadzku kde chces piect - doma?

    vyroba potravin je prisne sledovana hygienou, tak isto potrebujes ZL
    potrebne info mas v linkoch http://www.porada.sk/t226511-pecenie...ml#post2426302
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    štefanj ďakujem za odpoveď... no chcel som piecť doma, ale je to oveľa zložitejšie ako som si na začiatku myslel, čiže najlepšie sa javí spolupráca s cukrárkou, ktorá má vlastnú prevádzku, nie?
    kopretinka a to ako si predstavuješ? že ty budeš piecť u niekoho v cudzej prevádzke? ako zamestnanec? alebo si to budeš prenajímať?či ako?
    ivka70 on bude piect doma, bez hygienickej kontroly a pod. a cukrarka to bude pod sebou predavat .... to ale nejde, ona to potom musi od teba kupit, inak prebera vsetky rizika na seba ... preco by to mala robit????
    kopretinka kriste,ja neviem,ako môžu byť ľudia takí naivní (mám sto chutí napísať tupí)
      zbaliť

    Akým spôsobom môžem predávať svoje zákusky?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.