Zavrieť

Porady

Prečo ma to vyhadzuje?

Richard, poraďte mi, prosím,
takmer vždy, keď som na tejto stránke, ma po nejakom čase samo od seba vyhodí z môjho nicku - bez toho, aby som sa odhlásila - zrazu zistím, že som zasa iba guest. Mám niečo zle nastavené?
Inak toto diskusné fórum je úžasné, som rada, že som ho objavila, vďaka zaň.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Hmm,
    aky prehliadac pouzivate?
    Ak viete, skuste si pozriet ako mate nastavene "cookies" a napiste mi

    consuelo je offline (nepripojený) consuelo

    consuelo
    Prehliadač mám Explorer.
    Tie cookies - nieviem, či som pozerala to, čo máte na mysli - ale našla som tieto dve nastavenia, v ktorých sa o cookies niečo hovorí:
    1) v Nástrojoch, pod Možnosťami internetnetu - Utajenie - mám nastavený bežec na predposlednom najvyššom mieste k popisku: Súbory cookie, ktoré nemajú kompaktnú zásadu utajenia, sú blokované
    2) Nástroje - Možnosti internetu - Všeobecné - Dočasné súbory Internetu - mám označenú možnosť: AUTOMATICKY zisťovať existenciu novších verzií uložených stránok.
    Ďakujem :-)

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    consuelo
    1) v Nástrojoch, pod Možnosťami internetnetu - Utajenie - mám nastavený bežec na predposlednom najvyššom mieste k popisku: Súbory cookie, ktoré nemajú kompaktnú zásadu utajenia, sú blokované
    Skúste posunúť bežec vo vami popísaných nastaveniach nižšie na nižšiu úroveň zabezpečenia proti cookies.
    Ak by to nepomohlo, skúste sa ešte odhlásiť a prihlásiť znovu.
    Ak by ani to nepomohlo skúste ísť znovu do Nástrojov>Možnosti internetu a v dočasne uložených súboroch vymazať všetky cookies..... potom sa prihláste znovu na poradu.

    consuelo je offline (nepripojený) consuelo

    consuelo
    Posunula som bežec nižšie, vyzerá to, že to pomohlo - zatiaľ ma to nevyhadzuje - ďakujem za radu.

    Zužu je offline (nepripojený) Zužu

    Zužu
    Poraďte mi prosím, vždy keď otvorím niektorú tému, naskočí mi upozornenie - Nastala výnimka ...... všelijaké čísla ... výnimka v aplikácii na mieste a zasa čísla ...... Vždy ma to vyhodí z internetu ale heslom som prihlásená keď stránku otvorím znova. Už mi to robí druhý deň. Ďakujem

    urs je offline (nepripojený) urs

    urs
    No ja som sa tiež dnes čudovala čo to je. Sťahovali sme sa tak sme dali ADSL a dnes dobieham zameškané tak surfujem jak divoch a na porade stále vypadnem. . . .

    Zužu je offline (nepripojený) Zužu

    Zužu
    Zužu
    Poraďte mi prosím, vždy keď otvorím niektorú tému, naskočí mi upozornenie - Nastala výnimka ...... všelijaké čísla ... výnimka v aplikácii na mieste a zasa čísla ...... Vždy ma to vyhodí z internetu ale heslom som prihlásená keď stránku otvorím znova. Už mi to robí druhý deň. Ďakujem
    Prosím, poraďte mi, každú chvíľu ma to vyhodí. ďakujem

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    tu priložili návod na odstránenie: http://www.porada.sk/showpost.php?p=1385&postcount=4

    rosemary je offline (nepripojený) rosemary

    rosemary
    Mne zasa často vyskakuje tabuľka: Vyskytla sa cyba v režime Runtime.Chcete spustiť ladenie? Riadok 320 Chyba:null má hodnotu null alebo nieje objekt. Ani správca siete nevie o čom to je. Neviete niekto. Vyskakuje mi to iba na porade.

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Prvýkrát sa "vyhodenie" z Porady udialo pred malou chvíľou aj u mňa.

    Vzhľadom na moje doterajšie skúsenosti s "vyhadzovaním" z iných internetových stránok to odhadujem na preťaženie servera, ktorý je asi už zahltený dotazmi na poskytnutie infromácií od "závislákov" na www.porada.sk
    :p

    Richardovi asi začnú rušné chvíle pri riešení podobných problémov.

    adam je offline (nepripojený) adam

    adam
    rosemary
    Mne zasa často vyskakuje tabuľka: Vyskytla sa cyba v režime Runtime.Chcete spustiť ladenie? Riadok 320 Chyba:null má hodnotu null alebo nieje objekt. Ani správca siete nevie o čom to je. Neviete niekto. Vyskakuje mi to iba na porade.
    Keď som sa pripájala cez Explorer mi to tiež robilo. Teraz som pripojená stále cez Mozilla a už mi to nerobí........

    garter je offline (nepripojený) garter

    garter
    Nejde mi otvoriť táto téma:
    http://www.porada.sk/showthread.php?t=11309

    Vypisuje to:
    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/www/porada.sk/www/includes/functions_showthread.php on line 294

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    garter
    Nejde mi otvoriť táto téma:
    http://www.porada.sk/showthread.php?t=11309

    Vypisuje to:
    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/www/porada.sk/www/includes/functions_showthread.php on line 294
    Terka, toto majú v tomto okamžiku všetci. Písal som SS Richardovi a odpovedal, že vie o tom. Bude riešiť.:p

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.