Zavrieť

Porady

kde sa domoct pravdy? bytovy podnik v suranoch klame !

bytovy podnik v roku 2009 nam robili rekonstrukciu strechy na stvorbytovke kde su dva vchody. podla ich slov brali na to uver kde neskor s papierov bolo zistene ze to bolo platene z fondu generalnych oprav vsetkych vlastnikov bytov suranoch.UVER MAL BYT vo vyske21000eura znasho fondu sa stratilo este 3319eur doteraz neviem kam sa peniaze stratili 3319eur kedze na bytovke sa nic nerekonstruovalo.Podla papierov o ktore som ich poziadala nas oklamamli na dodani materialu o 6614eur.Ked sa to zacalo presetrovat na moj podnet zacali sa objavovat na ich obhajobu falsovane papiere v ktorych som bola podpisana aj ja napriek tomu ze som sanikdy na nic nepodpisala a na ich stretnutiach som sa nezucastnovala.
Vroku2011 nam robili kanalizaciu dohoda bola na 500 eur ked si sami budeme kopat jamu na potrubie a tiez ju aj zakopeme.lenze po skoceni danej prace ked som pytala papiere uz tam bolo 660eurna moju otazku preco je to 660 eur ked to malo byt len 500 mi dali dalsi doklad ze to stalo 1000eur a ked som sa pytala preco zase 1000eur tak mi bolo odpovedane ze sme si nekopali sami jamu a pritom sme si ju sami kopali a zakopali.A este nebola spravena kanalizacia podla predpisov.
V ROKU 2011 som dostala vyuctovanie za vodu a tiez je to samy podvod nakolko mamn vodu svoju a ratali mi ich a este aj pocet ludi mi dali 4 hoci som tu byvala sama a je vela inych nejasnosti na ktore som bytovemu podniku v suranoch prisla.a uver podla papierov splacame len dva byty a to nas vchod.ODKEDY MAM svoju vodu rok 2012 jun neplatim fond generalnych oprav nakolko neviem kde sa stratili doteraz nasetrene peniaze a stale pytaju fond a napriek tomu ze nemam snimi zmluvu stratila som u nich doveru a opravy si robim sama.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Také prípady sa riešia na súde. Žalobu by mal písať právnik, za nich bude konať právnik určite.

    sito je offline (nepripojený) sito

    sito
    Tie vchody, akože predný a zadný a dva a dva byty sú nad sebou?Ak nie? Lebo potom by to vychádzalo, že jedno podlažie bytov, štyri vedľa seba. Trocha nezvyčajná štvorbytovka.

    A bytový podnik je čo? Vlastník domu? Alebo správca domu. Vy ste nájomníci, či vlastníci bytov?

    kde sa domoct pravdy? bytovy podnik v suranoch klame !

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.