Zavrieť

Porady

4 komentárov     zbaliť
arizona nabuduce rozlisuj nazov temy a zadanie otazky .-)
ivka70 Mas vela penazi a chces ich rozhadzat? Lebo ak nevies, co chces, tak to bude jedine, co urobis ....
taiko 100 bodov
Letko Čo znamená "niaky"?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Chcem zacat podnikat najprv som mal napad vlastnit kuriersku sluzbu potom mat strptizovy bar a teraz uz neviem takze niekto niaky napad? popripade s niekym to rozbehnut zatial zial neviem co.
    1. Takouto formou sa otázky nezadávajú - viď http://www.porada.sk/etiketa-porady

    2. Najprv si ale ujasni , čo alebo v čom chceš podnikať ...

    3. Kuriérskych služieb je už dostatok a pochybujem , že sa ako nováčik - dokonca jednotlivec s nedostatkom vedomostí ( o čom som presvedčený ) presadiš na trhu ...

    4. .....a ten striptízový bar ???
    Dovoľ mi , aby som sa bez náznaku alebo čo i len štipky sarkazmu len jemne pousmial ...

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    vieš, mladý muž, ideš na to nesprávne. Opačne, ako je dobré a efektívne. Najprv musíš zistiť, v čom si dobrý, čo môžeš ľuďom ponúknuť. To nemôže nikto za teba posúdiť. Pre seba by som mal zopár nápadov, niektoré realizujem. Mám to šťastie, že vidím potreby ľudí okolo seba. A viem zhodnotiť svoje možnosti, či a ako by som tieto potreby mohol naplniť. Viem naplánovať detaily. A ak pritom zistím, že na to nemám - napr. to chce veeľa financii na rozbeh (ako tvoj strptizovy bar ci kurierska sluzba), tak musím svoje plány prehodnotiť.

    Darmo sa budeš hnevať, že ti nik nič neporadí. Dám ti tip, ktorý je super pre mňa, a ty sa budeš chytať za hlavu, či som dočista sprostý... Nik nevie lepšie, čo vieš, ako ty. Podľa tvojho prejavu vidím akurát to, že gramatika nula bodov a všetko by si mal rád na striebornom podnose. A to nie sú moc dobré predpoklady pre potenciálneho podnikateľa. Skús na sebe zapracovať, v niečom byť skrátka dobrý, a potom to príde.

    Hlasovalo 6 pouzivatelov

    Užitočné (6)
    lujza.j, Kvaka, knihomol5, dana9, kvetinka, Numinoso
    6

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Tak to spoj a sprav oboje naraz. Budeš doručovať tie "strptérky".

    --> Predpokladám, že to je odvodené od slova "strpieť".
    Naposledy upravil bodliak : 19.11.13 at 06:01

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    AmOk - teba musel chytiť nejaký "amok" - rada: strč hlavu pod sprchu, aby ti v nej vychladlo, potom si sadni a začni normálne rozmýšľať. Pretože tvoje "neviem co" značí, že s tebou asi niečo trieska o stenu......
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    felix1 Mozno staci zacat tym ze sa zamysis sa nad tym co vies dobre, alebo lepsie ako tvoje okolie. Striptiz to asi nebude
    misoft - podľa toho, kto bude robiť ten striptíz a KOMU!
    AmOk no dobre, uštipačných poznámok tu odznelo docela dosť, ale ja som sa pýtal na niaky nápad pre podnikanie nie či mam strčiť hlavu pod vodu, alebo tieto vaše výsmechy moc ste mi nepomohli ale nevadí už je to vyriešené dík.
      zbaliť

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Ja by som privital, keby si otvoril butlavu vrbu. Ludia, čo by boli nas*atí, alebo mali ťažke srdce z akehokolvek dovodu, by tam chodil sa vyrozpravat.

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    no takze AmOK uz to vyriesil a mame o jedenoho uspesneho podnikatela a platitela dani naviac BTW, mozes nam povedat, ako si to vyriesil? V com teda budes podnikat?
    jslancik no snáď nečakáš, že ti prezradí taký zlatonosný nápad? Kde by sme to boli, keby sa každý podnikateľ podelil so svojím super nápadom?
    taiko hmm, pravdu mas. To ma nenapadlo.

    Ivana Ivy je offline (nepripojený) Ivana Ivy

    Veselá aktívna žena plná energie a záujmu o event manažment a investovanie. ...viac Ivana Ivy
    Ahoj AmOk, najjednoduchšie je zapojiť sa do projektu, ktorý už nemusíš vymýšľať, rozvinúť si tam základné podnikateľské schopnosti a so skúsenosťami a po stretnutí nových ľudí prídu aj nové nápady na vlastné podnikanie.
    Vidím, že viacerí si skôr z teba robia srandu akoby ti pomohli, pretože sú na tom schopnosťami (aspoň si to myslia) lepšie, ako ty.
    Ak chceš skutočne na sebe zapracovať, tak sa na začiatok pridaj ako partner do podnikania k niekomu, kto už vie, čo robí a nestíha zvládať trhový potenciál.
    Aj ja teraz hľadám partnerov do podnikania, ale to by som o tebe musela vedieť viac. Ak chceš info, daj mi svoj kontakt na ivana.lencesova@gmail.com a ja sa ti ozvem.
    buchač Ivka ...vidím , že si vcelku veselá žena ...
    Takže poriešme teraz tú aktivitu .

    Mi povedz , že ako sa dostane ako partner do nejakej kurierskej službe ???
    Alebo , kto by vzal niekoho z ulice ako partnera do striptíz baru ???
    Lebo to zaujímalo zadávateľa ...alebo nie ?

    Že šlo o srandovné odpovede ???
    Veď AmOk začal srandovať ....či ???

    Len tak mimochodom ...Ivka , Ty hľadáš partnera do podnikania ?
    Koľko by som musel mať na účte , aby si ma akceptovala ???
    Koľko litrov ??? 10 , 20 , ...50 ???
    Ivana Ivy Vďaka, veselá väčšinou som, kto by to povedal, že sa to dá vyčítať z môjho písania

    Nereagovala som na konkrétnu požiadavku kuriérskej služby alebo striptízového baru, pretože podľa vyjadrenia užívateľa som usúdila, že nie je rozhodnutý pre toto odvetvie a "teraz už nevie", chcel by aj "s niekým niečo rozbehnúť ale nevie čo", takže podľa mňa je otvorený aj iným odvetviam.

    Už neviem, kto začal srandovať prvý no niektoré príspevky sa vôbec nesnažia akokoľvek pomôcť, iba pobaviť. Nič proti...

    A áno, hľadám partnera do podnikania a vklad možný od 2 litrov, ktoré si dnes môže ktokoľvek požičať aj v banke či od babky . Vyšší vklad závisí od dobrovoľnosti a od toho, aký chce mať podiel. Podrobnosti o tomto nemá zmysel rozoberať bez informácií o druhu a spôsobe podnikania, službe, ziskovosti a potenciáli atď. Takže prosím žiadne vymýšľanie o možných zárobkoch, práci a nákladoch od neinformovaných. Niektorí tu možno viete aké ťažké je nájsť do svojho podnikania spoľahlivého partnera, ktorý je ochotný sa učiť a tvrdo pracovať overeným spôsobom.

    Ak teda niekto nevie, v čom podnikať ale veľmi by chcel, ja sa práve nachádzam na tej druhej strane, že takýchto ľudí hľadám a preto aj vidím a popisujem výhody, aké im to môže priniesť. Ľudí viem posúdiť až keď sa s nimi osobne rozprávam, preto nikoho dopredu neodpisujem a minimálne zavolám každému, kto má záujem a napíše mi mail.
    Inak vďaka za opýtanie.

    Chcem zacat podnikat najprv som mal napad vlastnit kuriersku sluzbu potom mat striptizovy bar a teraz uz neviem takze niekto niaky napad? popripade s niekym to rozbehnut zatial zial neviem co.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.