Zavrieť

Porady

Priestupok voči občianskemu spolunažívaniu

Dobrý deň,
moja 59 ročná mama telefonovala do istej firmy a žiadala si k telefónu vedúceho. Telefón zdvihla nejaká sekretárka a nazvala moju mamu oplzlo do telefónu. Možno voči takémuto správaniu sa podať podnet na priestupkové oddelenie v zmysle zákona 372/1990, § 49 1a) ? Vieme iba priezvisko tejto osoby, ktorá takýmto spôsobom „reprezentuje“ svoju firmu a názov firmy. Prosím iba seriózne odpovede! Ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    Kvôli dôkaznej núdzi to môžte akurát rozdýchať.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ide o to, ako ho žiadala. Buď normálne, alebo štýlom "Dajte mi hneď vedúceho!!!!!" - v tom prípade nech sa nečuduje.......
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Gracia RR S Vašou odpoveďou ste si nemuseli dávať námahu, jasne som žiadala o seriózne odpovede, ale na tejto stránke sa ich asi ťažko dočkať.
    marjankaj Tak to nahlás Kaliňákovi.
    misoft Ach jáááj - holka zlatá - ak niekto do telefónu vyštekne - nech sa nečuduje. To za prvé. Za druhé - tvrdenie proti tvrdeniu - ako tvoja mama DOKÁŽE oplzlé reakcie? Má zvukový záznam? Nie? Tak nech to nechá plávať - nič nevybaví. A priestupok to ani NIE JE.
    kopretinka no ak ten telefonát prebiehal v takom tóne,ako sa tu prezentuješ,tak sa nečudujem....my ťa tiež rýchlo pošleme do teplých krajín,kam to chceš nahlásiť? prezidentovi?
    draik Misoft, ak mala zvukový záznam, tak si ešte sama zavarí, že nahrávala bez súhlasu protistrany ;-)
    lujza.j do štrasburgu...jaj keby sa horšie nestalo ako, že niekto niekomu do vagín vynadá
    misoft Draik - i to, i to.......
      zbaliť

    Priestupok voči občianskemu spolunažívaniu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.