Zavrieť

Porady

nenačíta poradu-biela stránka

nahlasovala som duplicitnú tému,po odoslaní príspevku mi ostala biela stránka,nič sa nedialo,musela som zavrieť kartu s poradou a otvoriť nanovo.Neviem,či to nahlásenie prišlo k moderátorovi alebo nie.
Pridala som otázku,odoslala a urobilo mi to znova-biela stránka,musela som to zavrieť.
Po znovu otvorení porady som videla,že otázka je pridaná.Keď som na ňu klikla,tak sa mi neotvorila,ale vyskočilo mi okno s infom,že mojej otázke bol pridelený 1 hlas.vrátila som sa na prvú stranu,znovu klikla na otázku,už sa otvorila normálne.
Dopĺňam: tá biela stránka mi naskočila aj po odoslaní tohoto príspevku.
Mám ďalšiu chybu.......po kliknutí na notifikáciu k tejto téme sa mi síce téma otvorila,ale bola prekrytá tým vyskakovacím oknom s hláškou,že mojej téme bol pridaný bod........už mi to fakt lezie na nervy
Naposledy upravil kopretinka : 20.11.13 at 17:43
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Mám rovnaký problém pri odoslaní ss.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka dnes som už poradu refrešovala asi 5x,kvôli tomu "novému umeleckému pozadiu"...........nemám nič umelecké,aj tie farby sú nejaké vyblité.........
    kopretinka doplnila som ďalšiu chybu...........
    misoft No u mňa F5 funguje, i to "umelecké" pozadie (alebo zadok ?) tiež nabehol okamžite. Skontrolujte si prehliadače, či máte Javu aktuálnu.....
      zbaliť

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    no mne dnes tiez nabieha biela stranka po zadani otazky - nepomaha refresh, len zatvorenie karty a otvorenie porady nanovo - nastastie sa otazky zobrazuju
    kopretinka presne to isté

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    mne naskočila biela stránka ako som odoslala SS-sku.....zase to tu "funguje"....
    ....a pri napisaní prispevku tento sa neodoslal, ked som klikla na opäť odoslanie vyskočila tabulka že možes zas o niekolko sekund.....nakoniec ked som otvorila poradu v novom okne...prispevok bol odoslaný....
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka hlavne,že si môžem zmeniť pozadie a vybrať si z troch rovnakých farieb....
    misoft Mne pri odosielaní SS niekedy naskočí nejaké bla-bla-bla-redirecting a o chvíľu je stránka späť a všetko je zobrazené.
    misoft No tuším som sa preriekol.... i mne to robí - Odoslať - a nič. Musím F5 a až potom vidím, že odišlo....
      zbaliť

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    ... mne sa zase rozpadla grafika hlavnej stránky, i podstránok... žeby to mali na svedomí nové farebné odtiene ?
    kopretinka ja som to mala tiež.....ale už je to dobre
    Richard už je to ok
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    alla66 odosielanie ss mi stále nefunguje...používam najnovšiu verziu prehliadača Firefox ....zostáva biela obrazovka ako pred opravou!
    Richard
    lujza.j teraz posielala cez chrome SS-ku biela stránka
      zbaliť

    luja5 je offline (nepripojený) luja5

    luja5
    Dnes asi na Porade usilovne pracujú šarapatníci a každý robí nejakú inú šarapatu. Mne sa zase stránka otvorila so všetkým celkom vľavo a tiež žiadna sláva:
    stránka Porady.JPG  
    Richard už je to ok, to je tak keď robím občas úpravy na živej verzii stránky...
    luja5 Áno, už to mám ok. Ď.

    nenačíta poradu-biela stránka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.