Zavrieť

Porady

rozvod

Dobrý, mám nasledovný problém.Manželku som in flagranti nachytal s milencom v nasej manzelskej posteli.Od tej doby som so spolocným synom odstahovaný a zijem u rodicov.Este stale moja manželka kontakt s milencom neprerusila ba dokonca otehotnela s nim a o nasho spolocneho syna nejavila zaujem.Teraz ked sa jej narodil dalsi syn s milencom ( podotykam ze mala uz predo mnoi dve deti z byvaleho vztahu) som ja pravoplatný otec toho nemanzelskeho dietata.Mali sme spolocný byt,,resp.najomný byt..do ktoreho som ale investoval okolo 25.000 eur na rekonstrukciu a nakup nabytku a spotrebicov z predaja mojho bytu nadobudnuteho pred manzelstvom.Cela rekonstrukcia prebehla este pred uzavretim manzelstva.Teraz mam ale nasledovný problem do stale nasho spolocneho najomeho bytu ( do ktoreho som investoval vsetok svoj finacný majetok ) si cez sud zriadila zakaz vstupu..takze ja a nas spolocny syn nemame pravo vstupit do bytu kde som vsetko zrenovoval ja sam.Nastahovala si tam toho milenca ktoremu porodila syna.Poradte mi co robit .Chcem spat svoje peniaze ked uz to tam obyva s inym muzom a s ich spolocnym synom.
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
To až teraz riešiš ???
Sa Ti čudujem !!!

Problém nastal predsa už dávnejšie ...minimálne 9 mesiacov , keďže je už po pôrode ...
Ešte povedz , že platíš aj alimenty a ma rovno trafí ( aj keď podľa zákona si otec nemanželského decka ) ....

Už len podanie žaloby na súd pomôže , kde budeš musieť dokázať tie skutočnosti ohľadom financovania ...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
3mosty 3mosty

3mosty je offline (nepripojený) 3mosty

nie neplatim to ani neziada odo mna.riesim vsetko uz minimalne pol roka ..nakolko kym som sa nedozvedel ze je tehotna som si naivne myslel ze sa spamata a dame manzelstvo ako tak do poriadku najma kvoli synovi.lenze na sudy uz nechodila lebo bola tehotna takze sa nic riesit nedalo.pol roka nejavila zaujem o syna ani len telefonicky a teraz ziada na sude aby bol zverení jej do opatery.maly jej uz adaptovany v inom meste kde navstevuje skolku a nerad by som onho prisiel.mam bloky faktury doklady o renovacii bytu.ale mam obavy ze pridem o investovane peniaze aj o syna..pridem o vsetko.a milenec so synom si budu uzivat mojich 25 000 eur investovaních do bytu v ktorý uzivaju.ma niekto napad alebo radu ?
0 0
3mosty 3mosty

3mosty je offline (nepripojený) 3mosty

podotýkam, ze sud jej vyhovel ziadosti o zakaz vstupu do bytu pre moju osobu z dovodu ze som sa chcel dostat do bytu viackrat v sprievode statnej policie.svojho 14rocneho syna z prveho manzlstva zobrala psychologovi s tym ze on ma zo vsetkeho stres.na tom zaklade jej sud vyhovel ziadosti.pri tom statna policia bola svedkom vsetkeho ze som bol kludny a ziadny stres som nevytvaral ..len som sa chcel dostat domov.
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Si právoplatný otec?To,že zatiaľ nič nežiada,je taktika,do troch rokov dieťaťa môžeš poprieť otcovstvo.Ona počká a potom ťa udá za neplatenie a ty budeš platiť ako najatý až do jeho dospelosti.Už sa spamätaj,lebo to nem dopadne dobre.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať