Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Je to avokádo, mám ho tu vedľa seba.
    Canico Trochu odvazne tvrdenie podla tejto fotografie, ze JE TO. Aj ja mam avokado doma, ano, podoba sa, ale je vela tropickeho ovocia, ktore u nas dostat (a daju sa vypestovat), ktore maju velmi podobne listie: napr. hurmi-kaki, vsetky druhy annona, cherimoya, atd.
    Mária27 ja som odvážna

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    podobne vyzeralo aj avokádo, ked sme zasadili kôstku. Ale či to naozaj je, netuším

    wabi je offline (nepripojený) wabi

    wabi
    Chcelo by to detailnejšie odfotiť púčiky, listy a upnutie stopky listu na konár prípadne vrcholec. Bez lepšieho priblíženia niokto na 100% nepovie a budú to len dohady...
    Je to ako keby niekto odfotil hoci i z 10m odzadu niekoho hoci známeho, tiež na 100% si nikto nebude istý kto je vlastne na fotke...

    Canico je offline (nepripojený) Canico

    Canico
    Káva to nie je, tá má hrubšie listy a lesklé. Tiez sa mi to podobá na avokádo. Ak má matné, na dotyk "papierové" listy a zospodu svetlejsie, jemne sivasté, tak by mohlo ísť o avokádo. Áno, dá sa vypestovať aj zo semena plodu kúpeného v obchode.

    Nevie mi niekto pomoct/poradit - aky druh stromceka sa nachadza na tychto obrazkoch? dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.