Zavrieť

Porady

Ako zlikvidovat spiacu s.r.o, ak nie je ani zakladne imanie premenene na eura?

Dalsi problem je, ze : spolocnik je v Kanade, velmi nekomunikuje, Konatelia sme iba my dvaja. 8 rokov uz nic nerobime.... Kvoli minimalnej dani to potrebujem dat do likvidacii od 1.1.2014. Ako urobit zmenu do OR? Resp. kolko treba poplatkov zaplatit? najskor imanie zmenit na eura / aj oznamit ze je komplet splatene/ a az potom dat dalsi navrh o likvidacii? Kto je navrhovatel pri zapise zmien do OR o likvidacii? Likvidator alebo s.r.o?
Dik moc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    Niečo konkrétnejšie nemáš? aké kroky si podnikol sám, aby si zistil požadované informácie? Lebo ak nič, tak mám pre teba jediné: http://www.lmgtfy.com/?q=likvidacia+sro
    Naposledy upravil jslancik : 25.11.13 at 07:05
    xeovila Myslim ze uz viem skoro vsetko... stravil som hodne hodin medzi zakonami... len prevod imania je hodne stara vec, vela sa toho nepise ani v suvislosti s likvidaciou... Ide mi uz iba ako napisat do formulara obidve zmeny alebo ci treba urobit aj zmenu zakladneho imania, kedze to chcem likvidovat, zakon vravi ze to musim urobit alebo zatvaraju oci na sude kvoli tomuto? , otazne je ci to mozem dat na jeden formular, potom kto je navrhovatel vo formulari.....

    Ako zlikvidovat spiacu s.r.o, ak nie je ani zakladne imanie premenene na eura?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.