Zavrieť

Porady

Predavam online - ako sa riesi pop-up , musim mat registracnu pokladnnu?

Dalej aj v pripade, ak by som chcela predavat na nejakeych jednodnovych predajnych akciach, musim si kvoli tomu zaobstarat pokladnu, ak sa jedna napr. o dve akcie do roka a inak predavam online? A co sa tyka showroomu, kde tovar nebude predajny a predajny bude len cez internet, tu pokladnu predpokladam mat nemusim, ano?
6 komentárov     zbaliť
avalik co ma pop-up spolocne s registracnou pokladnou? ... o eshope a reg. pokladni je tu vela zodpovedanych otazok ... hore mas priamo rubriku na ERP, alebo chod do rubriky eshop alebo pouzi vyhladavac
shimao25 myslelal som pop up obchod, cize mam online a ibchod ktory vznikne napr. na jeden vikend a zanikne. alebo sa znovuobjavi v dalsom meste a pod. , ze co potrebujem k tomu
veronikasad čo je to pop-up ?
avalik zistila som z netu - tak udajne pop-up obchod je taky co sa na par dni objavi a potom zmizne ... a zakaznik reklamovat bude asi na lamparni
kopretinka čo je pop-up obchod? to som v živote nepočula
shimao25 no ono na slovensku este nie velmi rozsirene, ale stale viac a viac rozsirenejsie, lebo to ma viacero vyhod, mozete sa viac docitat napriklad tu: http://style.hnonline.sk/moderna-zen...par-dni-471991
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    ak chces predavat v hotovosti tovar ERP musis mat (okrem pripadu, ak by si bola SZCO s preukazom TZP)... a je jedno ci predavas cez eshop alebo na predajnom mieste

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    ujo google mi o pop-obchode našiel toto

    http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&...57752919,d.bGQ

    Ak ide o takýto typ obchodu, potrebuješ prenosnú registračnú pokladňu.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    shimao25 ano to je pop up obchod, ale tamten je tam asi nadlhsie instalovany v ramci pop upu alebo ho vyuzivaju aj ine pop upy...a myslite si , ze sa mi to oplati vybavovat riesit? keby som chcela len par krat do roky s online prostredia vybehnut do kamenneho niekde do obchodneho centra napr. ako pop up? alebo na hudobny festival? tam som snad nikdy neikoho nevidela blokovat :-)
    kopretinka MUSÍŠ mať pokladňu,aj keby si mala obchod iba 1x v roku
    shimao25 dakujem
    kopretinka kedysi nevydanie bločku z pokladne stálo 10 000 korún slovenských....neviem,koľko je to teraz.
    shimao25 ja len nechapem fakt ci sa to napriklad nevztahuje na rozne predajne akcie tipu makrety a vianocne markety a tak, ja som teraz na jednom bola a tam mi nikto k nicomu blocik nedal..alebo sa spolihaju ze to nik nebude kontrolovat?
    avalik precitaj si zakon, je na tebe ci sa nim budes riadit alebo nie - pokuty budes platit ty
    kopretinka to by som chcela vidieť,ako by sa tvárili,keby som pýtala bločik a ako by odôvodnili že nemajú kasu
      zbaliť

    Predavam online - ako sa riesi pop-up , musim mat registracnu pokladnnu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.