Zavrieť

Porady

eDane hlási eror

zdravím vás - nejde mi odoslať výkaz na eDane - hlási eror na vzdialenom servere - aj ostatným sa to tak javí, alebo len ja mám nejaký problém?
Naposledy upravil Richard : 18.12.13 at 13:19
4 komentárov     zbaliť
avalik etiketa: Názov otázky píšem tak aby čo najviac vystihoval podstatu otázky bez potreby čítania podrobností k otázke.
tweedle prosím Vás fungujú vám dnes eDane? chcela som poslať súhrný výkaz, a pri odoslaní mi to hlási chybu spojenia, že nie som pripojená na internet, ale som,,toto isté to robilo ku koncu roka, ale vtedy ohlásili výpadok, ale teraz som sa nedočítala že by mali mať výpadok..dúfam, že takto tomu nebude šibať často
truch mne fungujú. poslala som aj DzMV aj SV
tweedle Asi 2 min po dopísaní komentu, som odoslala aj ja,,,
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    a_je_to je offline (nepripojený) a_je_to

    a_je_to
    ...čítam hneď v prvom odstavci na stránke :
    Upozornenie :
    Finančné riaditeľstvo SR oznamuje verejnosti, že v čase 29.11.2013 od 20:00 hod. do 30.11.2013 20:00 hod. nebude z technických príčin možné podávanie DP cez aplikáciu eDANE.
    Za spôsobené problémy sa ospravedlňujeme.
    Takže tak ....

    cacka je offline (nepripojený) cacka

    účtovník, mzdár cacka
    Aj ja sa snažím teraz poslať - poslušne som čakala. A už je 20:50 hod. a stále nefunguje...
    janaGT 21:43 a stále nič ... som zvedavá, ako pošlem ten prehľad ...

    stohlova je offline (nepripojený) stohlova

    stohlova
    Ja sa tiež pokúšam už od piatku poslať výkaz na DÚ . Oznam majú stále ten istý , ale ani dnes 01.12.2013 zasielanie výkazov elektronicky stále nefunguje.
    cacka Práve som odoslala...už fungujú...zajtra 2.12. je posledný termín. Stíhate...
    janaGT áno, už fungujú ... včera som skúšala posielať asi do 22,15 a nič ... dnes sa mi to podarilo na prvý krát

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    a takto nejak to zrejme bude vyzerať aj 25.1. ale hlavne 25.2 bude iný šrumec...
    Rozalka .... vraj bude nový server!
    srska len jeden?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.