Zavrieť

Porady

Nejdu zastrcky

Zdravim potreboval by som poradit ohladom zasuvky ktora mi nejde v skratke vcera som isiel vyskusat stary fen zapojil som ho a zrazu strela vypadlo vsetko tak som isiel nahodit hlavny istic vsetko naskocilo okrem 3 zasuviek a teraz neviem co to moze byt kontroloval som zasuvky tam je vsetko ok pozeral som istice ktore su pri vstupe do bytu vyzeraju byt v poriadku meral som napatie a prud a nic , moze to byt nejaka poistka ? Alebo ten istic bude odpaleny ? Nejaku radu diki moc
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

všetko "povyhadzuj" a znovu nahoď
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Možno niečo odišlo vo féne. Ale ak nie si odborník na elektrinu, tak si zavolaj toho najpovolanejšieho.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Fén odkráčal
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Niekedy sa stane, hlavne v hlinikovych rozvodoch, že hlinikovy drôt meni tvar pod tlakom v svorkovnici a teda nie je kontakt. To vyhodenie ističu bola zrejme posledna vec. Treba otvoriť krabicu v stene, kde je svorkovnica a podotahovat skrutky.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
buchač
Fén urobil ...
možno to bola fenka
0 0
22nick22 22nick22

22nick22 je offline (nepripojený) 22nick22

Niekedy sa stane, hlavne v hlinikovych rozvodoch, že hlinikovy drôt meni tvar pod tlakom v svorkovnici a teda nie je kontakt. To vyhodenie ističu bola zrejme posledna vec. Treba otvoriť krabicu v stene, kde je svorkovnica a podotahovat skrutky.

idem to vyskušat pozriet a podotahovat a som zvedavy a je možne že je aj ten cely istič odpaleny ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
22nick22
Niekedy sa stane, hlavne v hlinikovych rozvodoch, že hlinikovy drôt meni tvar pod tlakom v svorkovnici a teda nie je kontakt. To vyhodenie ističu bola zrejme posledna vec. Treba otvoriť krabicu v stene, kde je svorkovnica a podotahovat skrutky.

idem to vyskušat pozriet a podotahovat a som zvedavy a je možne že je aj ten cely istič odpaleny ?
VYSKÚŠAL si ešte RAZ ten fén drbnúť do zásuvky ???
Ak nie tak skús ...
Ak vyhodí zasa poistky , tak je chyba jednoznačne vo féne ( alebo aj vo fenke )....
0 0
22nick22 22nick22

22nick22 je offline (nepripojený) 22nick22

ten fen som skor už drbol do koša hned ako sa to stalo tak už ho nebudem nikam skušat a v diky za rady ale budem musiet zavolat nejakeho elektrikára nech pride vymenit ten istič ten bude vadny asi
0 0
karol.za karol.za

karol.za je offline (nepripojený) karol.za

je ten istič,ktorý istí tie tri zásuvky ,,padnutý,,??? skús ho znova ,,natiahnuť,, vypnúť a zapnúť,, na starších typoch ističov ostal v stave zapnutom a len ,,vysunulo,, indikátor že je istič vyhodený
to musel byť ,,tvrdý,, skrat keď vyhodilo aj hlavný istič,vtedy by malo vyhodiť aj istič na zásuvky
istič ako taký by mal nejaký ,,skratík,, bez ujmy prežiť
pozdravuje ťa karol
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

karol.za
je ten istič,ktorý istí tie tri zásuvky ,,padnutý,,??? skús ho znova ,,natiahnuť,, vypnúť a zapnúť,, na starších typoch ističov ostal v stave zapnutom a len ,,vysunulo,, indikátor že je istič vyhodený
to musel byť ,,tvrdý,, skrat keď vyhodilo aj hlavný istič,vtedy by malo vyhodiť aj istič na zásuvky
istič ako taký by mal nejaký ,,skratík,, bez ujmy prežiť
pozdravuje ťa karol
karči čo tu teraz mudruješ...čo som asi napísala hore
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať