Zavrieť

Porady

rezerva na nevyčerpanú dovolenku - OLYMP

Mám spravené všetky mzdy od začiatku firmy 05/2005 do 12/2005 a pacovníci nemajú vyčerpanú všetkú dovolenku. A nejde mi vytlačiť Rezerva na nevyčerpanú dovolenku. Prosím, kde je problémik ??? Zobrazí sa stránka s hlavičkou ale bez údajov. Potrebujem pre PU
Ďakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    Manual
    Mám spravené všetky mzdy od začiatku firmy 05/2005 do 12/2005 a pacovníci nemajú vyčerpanú všetkú dovolenku. A nejde mi vytlačiť Rezerva na nevyčerpanú dovolenku. Prosím, kde je problémik ??? Zobrazí sa stránka s hlavičkou ale bez údajov. Potrebujem pre PU
    Ďakujem...
    Ja mám podobný problém. V tabuľke je len 1 zam. (ostatní asi uleteli ) takže som to urobila ručne.

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    Manual
    Mám spravené všetky mzdy od začiatku firmy 05/2005 do 12/2005 a pacovníci nemajú vyčerpanú všetkú dovolenku. A nejde mi vytlačiť Rezerva na nevyčerpanú dovolenku. Prosím, kde je problémik ??? Zobrazí sa stránka s hlavičkou ale bez údajov. Potrebujem pre PU
    Ďakujem...
    No, niekde je zrada , aj mne to neráta - zobrazených mám všetkých pracovníkov, ale nevyčísľuje koľko majú nevyčerpané - len prázdne polia , akoby mali vyčerpanú všetku....,
    ************************************************** *

    Pomóóóóc.... vie niekto poradiť ??? - silne tuším , že áno :p
    vopred ďakujmeméééééé

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    sway
    No, niekde je zrada , aj mne to neráta - zobrazených mám všetkých pracovníkov, ale nevyčísľuje koľko majú nevyčerpané - len prázdne polia , akoby mali vyčerpanú všetku....,
    ************************************************** *

    Pomóóóóc.... vie niekto poradiť ??? - silne tuším , že áno :p
    vopred ďakujmeméééééé
    No mne tam nedá ani mená pracovníkov, mám ver. 6.12

    LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

    LubenaK
    Podklady pre nevyčerpanú dovolenku vypočíta až pri prechode do nového roku. To znamená, že fyzicky musíte byť v kalendári v januári nasledujúceho roku.

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    LubenaK
    Podklady pre nevyčerpanú dovolenku vypočíta až pri prechode do nového roku. To znamená, že fyzicky musíte byť v kalendári v januári nasledujúceho roku.
    funguje !!!! , moc ďakujeme......:p

    anina je offline (nepripojený) anina

    anina
    Rezerva sa vygeneruje, ked ste nastavení v mesiaci januar 2006.Cize ukoncite december a v januari 2006 si vytlacite rezervu.

    sta je offline (nepripojený) sta

    sta
    Viete mi prosím pomôcť? Mám zamestnanca, ktorý nemá vyčerpanú dovolenku ešte z roku 2005 a to 10 dní. V roku 2006 mal nárok na 25 dní dovolenky. Keď si dám v 1/2007 tvoriť rezervu na nevyčerpanú dovolenku, tak mi ju program vytvorí pre 35 dní. Neviete ako sa v OLYMPE zadá, že mu tých 10 dní starej dovolenky k 31.12.2006 prepadne, keďže si ju nevyčerpal?

    sta je offline (nepripojený) sta

    sta
    sta
    Viete mi prosím pomôcť? Mám zamestnanca, ktorý nemá vyčerpanú dovolenku ešte z roku 2005 a to 10 dní. V roku 2006 mal nárok na 25 dní dovolenky. Keď si dám v 1/2007 tvoriť rezervu na nevyčerpanú dovolenku, tak mi ju program vytvorí pre 35 dní. Neviete ako sa v OLYMPE zadá, že mu tých 10 dní starej dovolenky k 31.12.2006 prepadne, keďže si ju nevyčerpal?
    posúvam

    veget je offline (nepripojený) veget

    veget
    sta
    Viete mi prosím pomôcť? Mám zamestnanca, ktorý nemá vyčerpanú dovolenku ešte z roku 2005 a to 10 dní. V roku 2006 mal nárok na 25 dní dovolenky. Keď si dám v 1/2007 tvoriť rezervu na nevyčerpanú dovolenku, tak mi ju program vytvorí pre 35 dní. Neviete ako sa v OLYMPE zadá, že mu tých 10 dní starej dovolenky k 31.12.2006 prepadne, keďže si ju nevyčerpal?
    Skús personalistika, mzdové údaje, dni dovolenky a ručne si uprav nárok.

    sta je offline (nepripojený) sta

    sta
    Ok, ďakujem Zadala som si to cez krátenie dovolenky.
    Teraz keď prejdem do 01/2007 a dám si cez "Ostatné dokumenty" - Rezerva na nevyč. dovolenku, tak mi program vyráta iné sumy, než aké som si ja ručne prepočítala.
    Môžete mi pls potvrdiť, či dobre počítam? Ak zoberiem nevyčerpanú dovolenku z r. 2006 x 8,0 h. x priemerka za IV. štvrťrok?

    Topas je offline (nepripojený) Topas

    Topas
    Pripojim sa k otázke sta. Robím rezervu prvýkrát. Olymp vypočítal rezevu na nevyčerpanú dovolenku priemerom za 1.Q. 2007. V príspevkoch na porade som však čítala, že sa použije priemer za 4.Q.2006. Ako to má byť správne?
    Rezerva sa tvorí aj na poistné. Vypočíta mi to Olymp, alebo to musím vypočítať sama?

    Nutricia je offline (nepripojený) Nutricia

    Nutricia
    Pravdepodobne ti vypočítal priemer za 4Q ale používaný v 1Q2007.Skús to prepočítat na jednom zamestnancovi za 10,11,12/2006.

    Topas je offline (nepripojený) Topas

    Topas
    Nutricia
    Pravdepodobne ti vypočítal priemer za 4Q ale používaný v 1Q2007.Skús to prepočítat na jednom zamestnancovi za 10,11,12/2006.
    Máš pravdu, zle som to pochopila. A čo s tým poistným?

    dracica je offline (nepripojený) dracica

    dracica
    ak majú všetci zamestnanci k 31.12.2006 vyčerpané dovolenky tak nemusím účtovať 323 ??

    sta je offline (nepripojený) sta

    sta
    Topas
    Máš pravdu, zle som to pochopila. A čo s tým poistným?
    Ja som volala do Krosu a tam mi tiež objasnili, že mi to Olymp počíta správne, len ja keď som si to ručne prepočítavala tak som automaticky dala priemerku, ktorú som používala v poslednom štvrťroku 2006

    Olymp Ti vypočíta čisto len výšku náhrady miezd za dovolenku, musíš si k tomu ešte pripočítať 35,2% poistné

    sta je offline (nepripojený) sta

    sta
    dracica
    ak majú všetci zamestnanci k 31.12.2006 vyčerpané dovolenky tak nemusím účtovať 323 ??
    Nie nemusíš Rezerva sa tvorí len, ak majú nevyčerpanú dovolenku za rok 2006.

    ajacik je offline (nepripojený) ajacik

    robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac ajacik
    Dobrý večer.

    Zamestnankýňa nastúpila v roku 2009 MD. Zostala jej nevyčerpaná dovolenka. Ked si dám vytlačiť rezervu na nevyčerpanú dovolenku, tak mám pri nej uvedené 10 dní, ale nulovú sumu. Kde to mám prosím opravitť?

    veľmi pekne dakujem

    ajacik je offline (nepripojený) ajacik

    robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac ajacik
    posúvam, dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.