Zavrieť

Porady

Izbový termostat EMP911

Pozdravujem všetkých. Potrebujem poradiť s programovaním EMP911. Všetko som zvládol a nebolo to nijako náročné, len neviem nastaviť čas napr. aby mi kúrenie zoplo o 14:20 hod. dá sa mi nastaviť len 14:00 alebo 15:00. Ďalej neviem nastaviť teplotu napr. na 19,5 st.C, dá sa len 19,00 alebo 20,00. V manuály (je veľmi stručný, pravdepodobne len preložený z nejakého zahraničného) tieto nastavenia nie sú riešené. Predajca mi síce povedal, že to určite ide, že ho má aj on a podobné bla bla bla len už si nepamätá ako to nastavil. Zopína OK len tie časy a teploty sú dosť obludné. Ďakujem za každú radu. Googlil som, ale nič som ku tomu nenašiel.

To KoxXxo: manuál mám, dajme tomu, že tie teploty zregulujem rozptylom teploty, ale ten čas v programe nejde "rozbiť" na menšie časti hodiny, napr. 15 minútovky alebo aspoň pol hodinky.
Naposledy upravil dumastdk : 02.12.13 at 18:56
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    na minutaz nie je ine tlacidlo? alebo tu minutaz otvorit opatovnym stisknutim niektoreho tlacidla a potom sipkami? (tak ako je to bezne pri inych zariadeniach s casom...)
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    dumastdk na minutáž nie je okrem "time" nič iné, skúšal som všeličo aj so podržal "time" a skúšal som šipkami, nič! Pred tým som mal iný termostat a ten bol super len už som nezohnal taký tak som zobral tento a akosi mi rozum neberie, že to je len na hodiny.
    erik555 pri popise vyrobku je: "riadenie teploty: 5°C až 30°C po 1°C"...mozno to bude aj s tym casom takto, ze minuty nejde nastavit.
    Pri EMP912 je:"riadenie teploty: 5°C až 30°C po 0,5°C" a zas naopak teplotný rozptyl: 0,5 °C/1 °C/ 1,5 °C.
    http://shop.emos.sk/kategorie/termostaty/
    dumastdk Z toho som mal obavy, že to bude SW výbavou, že som kúpil termostat, ktorý to nepodporuje. Vrátiť ho nepôjdem musím si zvyknúť.
      zbaliť

    Izbový termostat EMP911

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.