Zavrieť

Porady

omylom 2x podaný prehlad cez aplikaciu eDane

dobrý den, prosím poradte mi,

práve sa mi podarilo "omylom" podat 2x rovnaký prehlad o zrazených preddavkoch za 11.mesiac - elektronickou komunikaciou cez eDane, co mam teraz robit? ako to mam vystornovat?

dalej sa chcem opytat, nakolko som minulý mesiac 26.11. za 10.mesiac toto robila prvy krát, nemam v tom este nejake skusenosti, prave som sa dozvedela v starsich prispevkoch, ze som mala do 5 dni poslat - resp. odoslat postou aj kopiu tohto lektronicky podaneho predhladu?

po..kala som zas nieco? prosím, poradte mi, dakujem!

p.s. mala som otazku zaradit medzi e-dane...
Naposledy upravil aktaK : 03.12.13 at 10:38
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    1. zavolaj spr. dane
    2. pozri do dohody s DU ake tam mas podmienky (ak mas "novu dohodu" podmienku posielat nieco postou tam nemas)
    aktaK zmluvu mam zo dna 31.1.2012
    v sulade s ustanovením par.13 odst. 5 zak. č. 563/2009

    teda nemusim tie krycie listy? skoro som poražku dostala...

    dakujem!
    aktaK este chcem doplnit, ze len teraz som zacala vyuzivať elektronicke podavanie, som v tom novacik a chcem si to odskusat - najvyssi cas - aby som v januari 2014 uplne netapala (

    korduľa je offline (nepripojený) korduľa

    korduľa
    mne sa to tiez stalo, povedali mi , ze plati posledny
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    aktaK dakujem za odpoved, ja som tam volala, pani mi tvrdila, ze mi vymaze ten v poradí 2. podaný (v podstate mne je to jedno ktorý), ale stale mám tam oba aj medzi odoslaným a aj medzi prijatými zoznamami plus vsetky potvrdenky, tak ja neviem... tvrdila mi, ze to maže...
    zda sa, ze ta elektronicka komunikacia ma svoje vyhody, to sa neda popriet, ale staci mala nepozornost, uz ked som potvrdzovala 2x - hned mi svitlo, ze robim zle, no ale uz bolo neskoro....
    Antonia Jendrišáková Radšej 2x, ako žiadny. Za 2x nie je pokuta
    aktaK dobrý den, takže aj po tyzdni mám vo svojej elektronickej podatelni oba výkazy, to znamena, že mi milá pani nič nevymazala...

    skoda, ze mi pani tiez nepovedala, ze platí ten posledný, lebo som teraz zneistená... aby sa nám nahodou nestalo, ze nam vznikne fiktívny nedoplatok kvoli tomu, ze mam odoslane prehlady dva, ale platba je len jedna ?
    srska povedala, že vymaže ?
    aktaK ano, povedala mi, ze vymaze, dohodli sme sa, ze vymaze v poradí druhý vykaz, i ked mne to je v podstate jedno, nakolko su uplne rovnake, no len ona chcela vediet, ze ktorý ma vymazat,...
      zbaliť

    omylom 2x podaný prehlad cez aplikaciu eDane

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.