Zavrieť

Porady

Kde mozem kupit prepravne obaly na vajicka pre 30ks vajec?

Dobry den,
potreboval by som vacsie mnozstvo prepravnych obalov na vajicka, take tie klasicke, pre 30 vajicok. Kolko moze stat jeden kus? dakujem velmi pekne
Naposledy upravil Dav : 03.12.13 at 19:33
buchač Vymazal som tie svoje , tým pádom odišli aj ostatné súvisiace...

Ale dlabem na takéto " rozumné " otázky...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    Ak nepotrebuješ nové tie obaly, dám ti tip. Skús sa spýtať v najbližšej pekárni. Alebo ak niekoho poznáš, čo robí v pekárni alebo cukrárni. Istá moja známa robí v pekárni a nahromadila toho slušnú hromadu, odhadom pár stoviek ks. Parádne sa tým podkuruje...

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    aha zadame do googla "vajcia prepravne obaly " a prvy odkaz je http://www.obalynavajcia.sk/galeria-fotografii-19.html. Je tam kontakt. Ak aj nebudu ppriamo predavat, urcite budu vediet, kto predava.

    nie je to predsa take tazke, ci?
    Capture.jpg  

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    koľko ľudí tu kliklo, uvidíme, kedy autor upresní otázku
    Posledná návšteva Včera 21:34

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    len zabúdate na jednu vec.... jedna vec je si niečo vygúglovať, a druhá vec je, koľko z danej komodity človek potrebuje.... niektoré firmy sa pod určité odbermé množstvo ani nebavia... napr. link ktorý sem dal Braňo - farma predáva za 14,90 € 125ks tohto prepravného obalu... 125x30=3750 vajec koľko sliepok by ste museli mať aby ste toto naplnili...??? a kúpiť veľké balenie na niekoľko generácií dopredu tiež nie je veľká výhra aby som najprv ušetril a potom polovicu vyhodil......
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    srska v otázke má, že potrebuje väčšie množstvo
    jslancik Počítam, že to nechce na vajcia. A on sám napísal, že väčšie množstvo. Možno tým mysli 20, ale to nemáme ako vedieť, všakáno.
    taiko zartujes nie? zadavatel neupresnil, a Ty ides dodrbat toho co ponukol riesenie, ze riesenie sa nehodi? To co je za svet toto . Vy ste vsetci odkial povyliezali ?
    Ice dive si ma nepochopil... v poslednej dobe sa porada mení len a len na to, že ak niekto hľadá odpoveď na otázku, tak ho tu polovica ľudí dodrbe... nech použije google a nájde si sám... nehovorim, že riešenie, ktoré dal Braňo je zle, v konečnom dôsledku jediné použiteľne z celej témy... ale porada by mala byť podľa mňa o tom, že každý poradí na základe svojich vedomostí a skúseností a dá relevantné a osvedčené riešenie, ktoré má sám vyskúšané... a nie o tom, že si tu budeme hádzať vygooglované linky a predbiehať sa kto bude skôr.... potom kvalita celého fóra rapídne klesá...
    Braňo napísal väčšie množstvo - jedna kura znesie 250 ks ročne, čiže potrebuje okolo 15 kúr.
      zbaliť

    Kde mozem kupit prepravne obaly na vajicka pre 30ks vajec?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.