Zavrieť

Porady

Socialny fond

Ahojte, potrebovala by som poradit, prosiiiim. Zistila som, ze mame socialny fond v minuse, ako to mozem uctovne opravit aby som v suvahe nemala minusove cislo ? Prosiiiiim poradte mi, kto vie. Velka vdaka
8 komentárov     zbaliť
tictac7 o akú veľkú sumu ide?
Lollla 300,-
veronikasad Z akého dôvodu si sa dostala do mínusu ? Ide o prečerpanie alebo nemáš zaúčtované všetky mesačné zálohové predpisy ?
Lollla ano, precerpali sme ho a ja som to nesledovala, 300 ,- zauctovala som to cez ID ...527999 nedanovu/472010 aby som sadla na nulu, je to tak spravne ?
tictac7 účtovne to máš dobre, len na základe koho pokynu si to spravila? Máš k tomuto zápisu aj nejaký podklad? ...a tento mesiac už čerpanie mať nebudeš, alebo Ti to pokryje tvorba?
Lollla ano, uz mi to pokryje tvorba...potrebovala som len vynulovat ten minus, potrebujem k tomu aj zapis ?
veronikasad Decembrovou tvorbou nepokryješ prečerpanie ? Alebo tvorbu za 12/13 chceš zase použiť na iný účel ?
Lollla cele to bolo takto...01,02/2013 sme isli podla stareho ...cize som ku gastrolistku davala aj prispevok zo socialneho fondu, potom som zistila ze je precerpany, tak sme nachvilu pozastavili cerpanie a iba ho tvorime kazdy mesiac, a to precerpanie, co mi vzniklo som chcela vynulovat....cize tym zapisom ako som hovorila ze som to spravila. Potom uz mam realne sumu, ktoru tvorime, Vtedy sme mali dost zamestnancov, zakze to islo rychlo, ale od 03 mame len 3 zamestnancov, tak sa to tvori slabsie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.