Zavrieť

Porady

Telekom mi predlźil viazanost bez podpisania zmluvy.

Dobry deń. Pevna linka je na manźelku. Z telekomu ma telefonicky prehovarali,aby sme na dalśie dva roky predlźili viazanost u nich. Dlho ma prehovaral nejaky pan. Je pravda źe som aj suhlasil potom zase nesuhlasil. Nakoniec sme sa dohodli źe mi poślu zmluvu,doma si ju prećitame a sa rozhodneme. Zmuva bola pre nas nevihodna,tak som ju nepopisanu poslal naspet. Jeto uz asi mesiac. V SNINE v Telekome som chcel potom odhlasit pevnu linku. Tam mi povedali źe nas odhlasia,ale musim zaplatit pokutu 50 euro. Źe vraj uź u nich mam viazanost na dalśich 24 mesiacov. Pekne vas prosim o radu ćo mame robit,lebo ked sa odpojime a prestaneme platit,tak sa nam budu urćite vihrazat a mi stary ludia to budeme taźko znaśat. Vopred velmi pekne dakujeme.
Naposledy upravil ATANAS12 : 08.12.13 at 20:53
arizona .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    na email office@telekom.sk napis reklamaciu, posudia ju a ked si nic nepodpisal, ani nic nebudes platit, hovory sa nahravaju, takze maju nahrate aj to, ze si nesuhlasil s dohodou.-

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    "Dobry deń. Pevna linka je na manźelku. Z telekomu ma telefonicky prehovarali,aby sme na dalśie dva roky predlźili viazanost u nich. Dlho ma prehovaral nejaky pan. Je pravda źe som aj suhlasil potom zase nesuhlasil. Nakoniec sme sa dohodli źe mi poślu zmluvu,doma si ju prećitame a sa rozhodneme. Zmuva bola pre nas nevihodna,tak som ju nepopisanu poslal naspet. Jeto uz asi mesiac. V SNINE v Telekome som chcel potom odhlasit pevnu linku. Tam mi povedali źe nas odhlasia,ale musim zaplatit pokutu 50 euro. Źe vraj uź u nich mam viazanost na dalśich 24 mesiacov. Pekne vas prosim o radu ćo mame robit,lebo ked sa odpojime a prestaneme platit,tak sa nam budu urćite vihrazat a mi stary ludia to budeme taźko znaśat. Vopred velmi pekne dakujeme."

    Tvoju zmluvu sme necitali, takze viac-menej tipujem.

    Predpokladam, ze predtym ste mali uzavretu zmluvu s viazanostou a tym padom ste uzivali nejake vyhody,ktore zvacsa operatori pri viazanosti ponukaju.

    Ak ste neplanovali po skonceni viazanosti pokracovat v tomto zvyhodnenom programe, mali ste pisomne pred skoncenim zmluvy oznamit operatorovi svoj zamer. Ak ste tak neurobili, tak OP predpokladal, ze chcete pokracovat a predlzuje zmluvu. Takymto sposobom to funguje mozno u vsetkych operatorov. Treba si precitat zmluvu, tam by ste to mali mat uvedene.



    Tym padom, ze ste zmluvu pisomne nevypovedali a nadalej uzivali zvyhodnene sluzby,tym padom teraz, ked chcete zmluvu s OP ukoncit, ten si pyta pokutu tj. nejaku kompenzaciu za tieto sluzby.

    Operatori maju zvacsa vyssie sumy,ak pouzivas ich sluzby bez viazanosti a cim dlhsia viazanost, tym nizsie platby za hovory, ci ine vyhody /napr. bezplatne hovory cez vikend a pod./

    Pises oi aj to, ze si im poslal spat zmluvu,aj ked nepodpisanu.

    Obtazoval si sa napisat aspon jednu,dve vety, ze so zmluvou nesuhlasis, ze nemas zaujem pokracovat a ze preto ju posielas spat nepodpisanu? Alebo si predpokladal, ze sa oni domyslia?

    Mozno chyba vznikla tym padom pri komunikacii...

    Zial, viac poradit neviem, ako tak,aby si si dokladne precital svoju doterajsiu zmluvu a zasiel osobne na zakaznicke centrum a tam sa dohodol s pracovnickou ako situaciu najlepsie vyriesit,aby bole obe strany spokojne...

    Telekom mi predlźil viazanost bez podpisania zmluvy.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.