Zavrieť

Porady

Ako riesit uctovnictvo pre zacinajuci e-shop? Chcem si sama viest danovu evidenciu - odporucate pohodu mini?

Rozmyslala som , ze mi to vyslo ako najekonomickejsie a najpraktickejsie riesenie. Mate s pohodou mini niekto skusenosti? Vychadza to 56€ so zlavou, predpokladam na rok a malo by tam byt vsetko. Myslim si ze to je lepsia investici ako kazdy mesiac platit uctovnicku aj pre maly e-shop moze zbytocne narobit naklady a penazny dennik a ostatne denniky alebo neviem ani co presne treba sa mi nechce rucne vypisovat a zaroven moze v tom vzniknut neporiadok a jedno s druhym, poradte. Ak mate e-shop ake uctovnictvo vediete vy?
ariadna22 skús toto www.vsoft.sk
shimao25 no ako pozeram, to mi pride nejake drahe..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Čo ušetríš na účtovníčke potom niekoľkonásobne doplatíš daňovému úradu. Súdiac podľa tvojich otázok.
    ariadna22 presne, nájdi si ekonómku

    Ako riesit uctovnictvo pre zacinajuci e-shop? Chcem si sama viest danovu evidenciu - odporucate pohodu mini?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.