Zavrieť

Porady

Akým spôsobom môže byť odoslaná sms z mobilu do mobilu druhej osoby, ak ju dotyčný nepísal? Je to možné???

Sms bola odoslaná z mobilu, ktorú ale dotyčný nepísal. S druhou osobou, ktorej presne v tej istej minúte zdvihol telefón, došla zároveň sms. Úplne bez významu, teda nedávala žiadny zmysel. Dotyčný ju nepísal a ani neodosielal. To akože vôbec nie je fór, aj keď to tak možno vyzerá... Vie mi to niekto logicky vysvetliť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    1/
    Ak je to novsi typ telefonu / android a pod/ moze byt v telefone virus. Treba stiahnut nejaky antivir pre mobily a preskenovat telefon.

    2/
    V novsich modeloch telefonu byvaju aj predlohy na odosielanie sms sprav /som na schodzi,nevyrusovat , teraz jem zavolam neskor a pod./ Tie sa odosielaju automaticky,podla toho ako je telefon nastaveny, napr. v case nedostupnosti a pod. Treba skontrolovat nastavenia a vypnut tieto volby.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    asi relevantnu odpoved ti da mobilny operator.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    AmmiS Noooo ano, ten povedal, že toto dokáže len určitá skupina ľudí zaoberajúca sa sledovaním.
    alaya1 Tak urcite by som to riesila pisomnym podnetom a nie hovorom cez info linku. V pisomnej odpovedi by takuto info nemohli dat.
    AmmiS Ďakujem alaya1 :-), riešiť sa to určite bude... Dotyčný hovoril s niekým (nie radovým operátorom) tuším to bol technik (?) niekto z odborníkov v danej spoločnosti.
    alaya1 No, oni toho uz natarali, napis normalne reklamaciu, posli a tam ti uz relevantne odpovedia.
      zbaliť
    AmmiS ďakujem za odpoveď kopretinka

    To, čo si poslala poznám a dokonca je aj oveľa lacnejšia verzia, z usa ju dostať za necelých 50 dol mesačne, ale toto to určite nie je tento prípad.
    kopretinka tak potom neviem.....mne kedysi nokia robila čudné veci s došlými smskami,bola som reklamovať,nahrali mi nový softvér,chvíľu bol pokoj a potom to začalo robiť znovu,ale toto je iný prípad....

    mizu24 je offline (nepripojený) mizu24

    mizu24
    robieva to HTCčko, neviem, presne aký model, dokonca počas hovoru ho zruší a vytáča nové číslo.Musím podotknúť, že odosiela ale smsky, ktoré sú uložené v telefóne... Dve reklamácie nezabrali, nenašli chybu.
    AmmiS Ďakujem naozaj všetkým za ochotu a za odpovede. mizu24, v tomto prípade tá sms v tel. nebola ani v archíve, ani v krátkych správach, nikde...

    Akým spôsobom môže byť odoslaná sms z mobilu do mobilu druhej osoby, ak ju dotyčný nepísal? Je to možné???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.