Zavrieť

Porady

Výpoved v den ukončenia PN

Dobrý večer. 13 rokov som zamestnana v jednej firme a posledny rok som na PN. Včera 16.12.2013 bola ukončena PN a moj zamestnavatel obdržal lekarsky posudok, že zo zdrav. dovodov nemožem nastupiť späť do zamestnania. Dnes 17.12.2013 mi oznamil zamestnavatel, že PP bude ukončený k 16.12.2013 vlastne v den ukončenia PN.......mna by zaujímalo, či to môže, či to tak ma byť? V piatok mam podpisať vypoved dohodou a nechcem sa nechať oklamať. Prosím o vaš nazor a najlepšie riešenie, dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    Odporúčam pozrieť § 63/1 písm. c - výpoveď zo "zdravotných" dôvodov, § 62/3 výpovedná doba a § 76 odstupné.
    http://www.porada.sk/t56527-zakonnik...2013-a.html#62

    asterix174 je offline (nepripojený) asterix174

    asterix174
    Tak ak si bola práceschopná od 16.12 tak je to v poriadku. No skôr by si mala byť PS od 17. ale to samozrejme zaleží aj od toho čo napísal lekár v správe, ak napísal že si PS od 16. potom ti zamestnávateľ môže dať výpoveď od 16.
    brutailka Praceschopna som od 17.12.2013, preto neviem, ako mi môžu dať vypoved k 16.12.2013, ked som ešte na PN posledný den???
    JankaO Výpoveď k 16.12.2013 nemôže zamestnávateľ dať. No nie preto, že si bola na PN, ale preto, že výpoveď ako JEDNOSTRANNÝ úkon najskôr musí byť zamestnancovi doručená a až potom od prvého dňa nasledujúceho kalendárneho mesiaca začína plynúť výpovedná doba, ktorá je v tomto prípade tri mesiace. Pracovný pomer končí až uplynutím výpovednej doby.
    Konkrétne. Ak si v piatok osobne prevezmeš výpoveď, tak od 1.1.2014 začína plynúť výpovedná doba a pracovný pomer končí 31.3.2014 s nárokom na 4-násobné odstupné.
    Výpoveď dohodou neexistuje. Dohoda je prejavom vôle obidvoch strán a ak s tým budeš súhlasiť, tak môže pracovný pomer skončiť aj toho 16.12.2013

    Výpoved v den ukončenia PN

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.