Zavrieť

Porady

ťaženie bitcoin, litecoin

Kde odporúčate tažiť bitcoin, litecoin (v poole)? Oplatí sa to ešte? Ide mi hlavne o skúsenosti, čo je overené a pod. Aký soft je najlepší? Aké hardvérové požiadavky treba mať, aby to vôbec šlo?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    fredericenko je offline (nepripojený) fredericenko

    Som clovek ktory rad pomaha ostatnym ako len moze. Bohuzial nemam vo zvyku pisat diakritiku (bodky dlzne..) ...viac fredericenko
    Ahoj, ano taz v pooloch, je vetsia sanca ze najdes Block (za tie dostavas tie bitcoiny/litecoiny ale v mensich mnoztvach. Ci budes tazit Bitcoin alebo Litecoin zavisi od toho, aky mas pocitac. Ked mas dost vykonny GPU, stiahni si CGMiner, ked CPU tak minerd (alebo nieco z google :-) ) Ano je to overene, ale aby si svoje peniaze dostal, chvilu to trva lebo vetsinou je Cashout (vyplata) az niakych 0.1 alebo pri www.pool-x.eu (Litecoin) je to myslim ze 0.05. Dufam ze som ti pomohol!
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jslancik Za príspevok ďakujem. Predpokladám, že sám sa ťaženiu nevenuješ, alebo? Podľa mojich informácií z mining calculator sa bitcoin pomocou PC už neoplatí ťažiť. Takže jedine litecoin. A snáď to ešte dlho vydrží.
    fredericenko Mozes ho aj cez PC ale je pravda ze nato je potreba spickovy hardware vykonny. Mozes aj z pc, iba bude strasne spomaleny a ziskat tak 1 takeshi bitcoin. Ano litecoin je teraz menej rozrasteny, takze mozu byt aj slabsie PC. Mne tazit Litecoiny ani nejde, ale viem ako to spravit ale moj pc z niakeho dovodu nechce spolupracovat.
    jslancik ja čo som pozeral kalkulačky, tak s tromi GPU so súhrnným výkonom cca 2000 Mh/s sa dá vyťažiť úplne smiešna suma za mesiac (asi 1 usd). Buď je vadná kalkulačka, alebo nejaký prepočet by bolo treba vynásobiť asi tak 300násobne. Lebo pri LTC sa s rovnakým HW dá vyťažiť cca 250 - 300 eur.
      zbaliť

    ťaženie bitcoin, litecoin

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.