Zavrieť

Porady

Riadok 2 PO

Prosím vás, v daňovom priznaní PO v časti F riadok 2 súčet prevádzk.,finanč. a mimoriadnych nákladov sa udáva suma už očistená od položiek, ktoré nie sú daň.výdavkami, ako napr. reprezentačné?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Natka
    Prosím vás, v daňovom priznaní PO v časti F riadok 2 súčet prevádzk.,finanč. a mimoriadnych nákladov sa udáva suma už očistená od položiek, ktoré nie sú daň.výdavkami, ako napr. reprezentačné?
    Nie, je to súčet taký, aký vyšiel pred odpočítaním, alebo pripočítaním týchto položiek.

    Natka je offline (nepripojený) Natka

    Natka
    ďakujem (moje druhé daň.priznanie PO a prvý krát položky pripoč. alebo odpočítateľné).

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Natka
    ďakujem (moje druhé daň.priznanie PO a prvý krát položky pripoč. alebo odpočítateľné).
    Neboj, bude toho stále viac a s tým aj viac skúseností.

    ajacik je offline (nepripojený) ajacik

    robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac ajacik
    moje prvé DP PO!!

    S.r.o. nemala žiadne +, - položky (iba na konci roka som preúčtovala 132/504 - to je ale už zahrnuté vo výskledku hospodárenia. dúfam, že sa nemýlim ??).

    V tom prípade vypisujem riadky: 100, 310, 400, 500, 510, 600, 700, 800, 850, 900, 910 (cca 25 tisíc-je to tam, ale nechávam prázdne?).

    Ak musím vyplnať ešte niečo, prosím o radu. Samozrejme poslene dve strany.

    dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.