Zavrieť

Porady

Nafúkance

Milé dievčatá, roky pečiem nafúkance, vždy sa mi darili, ale dnes mi je do plaču, vôbec sa nenafúkli, zostali sľasnuté a to som tam dala dokonca lieskové orechy.
Isto viete o čo ide, 100 g múky hladkej, 120 g masla, 140 g orechov a 250 g cukru, pol lyžičky sódy bicarbóny a pečú sa v mištičkách na medvedie labky,. Piekla som pri teplote 200C.
Prosím, neviete, v čom môže byť chyba?
Naposledy upravil Zuzka 335 : 22.12.13 at 15:46
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...problém mohol byť vo vlhkej múke,aj v tom, že si ju ,napríklad nepreosiala spoli so sódou...a aj lieskové oriešky mohli urobiť pantu...lepšie sú vlašské...ja ich dokonca trochu popražím pred pomletím,majú lepšiu chuť...nezúfaj, svet nespadne a ježiškovi to bude jedno, aké sú,podstatné je, že si sa snažila!..
    Zuzka 335 Múku som preosiala, bola izbovej teploty, ešte si myslím, že to urobila sóda, mala som ju doma asi pol roka. Rozhodne skúsim ešte podľa vašich rád. ďakujem a prajem pekné sviatky. .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.