Zavrieť

Porady

Fotky do e-shopu Vas nazor...

Ahojte, chceme si otvorit e-shop a nastal taky problem ohladne fotiek. Fotky produktov nemam od dodavatela ale musim si ich robit sama a preto sa Vas chcem opytat co si myslite o mojich fotkach ci su dobre alebo ich potrebujem dat niekomu upravit, kedze s photoshopom niesom velka kamaratka.Dakujem za Vas nazor a nejake rady ....Ako priklad prikladam 2 fotky.
Naposledy upravil Kacicka987 : 07.01.14 at 12:30
D&G Flower.jpg  
D&G Flower1.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    taketo fotky by som na eshop nedavala

    google nasiel https://www.google.sk/search?q=ako+fotit+produkty

    da.nie.la je offline (nepripojený) da.nie.la

    da.nie.la
    Urcite 3D. Takto nikto neuverí, že predávate originál kvalitné produkty. To svetlo tiež nepridá. Pre porovnanie si pozrite eshop /napr. zahraničný/ , ktorý tiež predáva podobný tovar a ktorému 'by ste sa chceli podobať' - a porovnajte prevedenie fotiek. Veľa dobrých eshopov investuje do produktovej fotografie - dá si tovar kvalitne nafotiť /svetlo,../ a skúsený grafik/fotograf následne urobí aj postprodukciu, teda upraví na fotkách čo treba a tiež ich napr. aj oreže, takže klient vidí len prádlo bez pozadia.
    Záleží na Vás koľko času /a peňazí/ chcete do toho investovať.
    Nezabudnite ale, že klient si tovar nemôže ohmatať, takže fotky sú to čo bude Váš tovar predávať /alebo aj nie/.
    Prajem všetko dobré

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Vyobrazenia musia byť totožné s realitou. Inak sa vám bude vracať veľa tovaru späť. Ak nemáte na vyplatenie modelky, tak sa dohodnite na určitom objeme tovaru, ktorým ju budete odmeňovať spočiatku. Stačí poprsie bez tváre.
    Ak dáš podprsenku na figurínu, ako máš v druhej založenej téme, tak aspoň niečím pekne vypodložte košíčky, aby boli plné. Farby verné. A snímky aj zozadu. Ten štítok nosíš aj ty bežne v podprsenke? Nie. Von z košíka, tam nemá čo hľadať. Priložte ho niekde inde.
    Ja rada nakupujem v eshopoch, ale aj keď naletím na tovar ale nie je dobre urobená prezentácia, odchádzam z neho po chvíli, nebudem zabíjať čas zisťovaním detailov. Z dobrej stránky musí byť hneď všetko jasné, viditeľné, čitateľné. Popis výrobku je nesmierne dôležitý.
    Každý ti chcel poradiť iba v dobrom.

    Alanya2 je offline (nepripojený) Alanya2

    som, kto som.. Alanya2
    ahoj..viac by sa mi pacilo keby spodne pradlo ako mas toto bolo oblecene na figurine..lepsie si to viem predstavit..takto ma to neoslovilo..tot tolko
    Ahoj! Fotky musis jednoznacne upravit. Svoj tovar musis prezentovat tak, aby si zaujala ostatnych a aby tovar nevyzeral ako zo second handu alebo ako keby bol noseny. Taka forma prezentacie, tvoje fotky su velmi nekvalitne, nehodnoverne. Kup si nejaku figurinu a skus urobeit lepsie fotky, ostrejsie.... Podla tychto fotiek od Teba nikto nic nekupi. Dufam, ze som Ta neurazila, ja som to myslela len v dobrom.

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    prádlo jedine 3D, teda buď na figuríne, alebo na modelke. Takto to nikomu nič nepovie.

    Fotky do e-shopu Vas nazor...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.