Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tara1 je offline (nepripojený) Tara1

    Tara1
    minimálna hod. mzda v roku 2013 bola 1,941 a v r. 2014 je 2,023 - tak preto
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    škriatok1 Lenže sú to mzdy za 12/2013. Skôr sa mi zdá ako keby hrubú mzdu rozpočítaval na 9 prac. dní od toho 16.12.
    veronikasad Si si istý, že si ju "nenahodil" do roku 2014 ? Alebo nemáš náhodou nastavenú mesačnú mzdu ? V akom mzdovom SW robíš ?
    škriatok1 Robím v pohode. Mám rok 2013 a nastavenú hodinovú mzdu.
    veronikasad V Pohode nerobím - v mojom SW by "kričalo", že nemá odpracovaný fond prac.času. Vyklikol si dni, ktoré sú pracovnými a neodpracovala ich ?
    škriatok1 Klikla som len na dni, ktoré odpracovala a aj tak sa mu to nepáči.
    veronikasad Máš nastavenú ako odmenu hod. minimálnu mzdu (alebo mesačnú) ?
    škriatok1 v pracovných pomeroch v záložke mzdy mám nastavenú hodinovú mzdu. Neviem, či sa to v pohode ešte niekde nastavuje. Robím v nej po prvý krát mzdy
    veronikasad Snáď ti niekto poradí, kto robí v Pohode, ale asi až ráno
    škriatok1 ďakujem za ochotu
      zbaliť

    Mám zamestnankyňu, ktorá nastúpila 16.12 na dohodu o prac.činnosti, odpracovala 4 dni po 2 hod. mzdu má 2e/hod. a neviem, prečo mi program hovorí, že nedosahuje minimálnu mzdu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.