Zavrieť

Porady

Bolesť zuba :(

Dobrý večer ... Pred 2 oma rokmy ma začal boleit zub mal som zápal nervi či čosi take ... po roku mi to znova vrtali a dali nahradnu plombu ... mam ju tam už asi 6 mesiacov pred 5 dnami začalo strašne boliet a to aj na dotik ... po 2 dnoch prešlo a dnečs znova začalo je to neuveritelna bolest a nezaberaju ani tabl. Neviete niekto pomôcť vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    zubná pohotovosť

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    Pomôže len zubár, vhodný bude RTG. Pravdepodobne sa tam znovu objavil silný zápal, možno predchádzajúca nedokonalá výplň. Endodoncia je veda a nie všetci ju ovládajú dokonale resp. niekedy úplne nehrajú do kariet korene zubov. Stav bude pomerne vážny.. Vyhľadajte ošetrenie čím skôr, aby zápal nekoloval v tele.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    pavol54 náš poľný felčiar vyvŕta dieru a ak ho ihneď nezabetónuje bez liečenia tak ti poradí že "VYCUCKÁVAŤ" ale obe varianty v jeho liečení sú len psychologická predpríprava pacienta a jeho zlomenie na súhlas k vytrhnutiu
    kopretinka tak to je potom zlý zubár
    pavol54 čo myslíš prečo píšem že poľný felčiar? A prečo som od neho odišiel? Každý homo sapiens má 28 zubov ak má jeho obvod dajme tomu 2000 pacientov vieš ako dlho mu to trhanie vydrží? Však nie sme armáda pred útočnou operáciu vtedy sa liečia zuby trhaním a ak prežije tak sa doliečia
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Dobrý večer ... Pred 2 oma rokmy ma začal boleit zub mal som zápal nervi či čosi take ... po roku mi to znova vrtali a dali nahradnu plombu ... mam ju tam už asi 6 mesiacov pred 5 dnami začalo strašne boliet a to aj na dotik ... po 2 dnoch prešlo a dnečs znova začalo je to neuveritelna bolest a nezaberaju ani tabl. Neviete niekto pomôcť vdaka
    Sia Piťu ...
    Ak Ťa to do hodiny neprejde , tam mi cinkni .
    Zobudím môjho zubára , sadneme do pojazdnej ambulancie a dôjdeme ...
    Môj mobil je ...LG 9 ....tak zavolaj ...
    Alebo vyhľadaj v najbližšej cigánskej osade kováča , niekedy oni sa venovali stomatológii...
    P.S.:
    Aká otázka , taká odpoveď ...
    duves cigani nepracuju, cestov sa zastav, beriem vrtačku black&decker a a vrecko cementu. Vyvrtame a zabetonujeme.

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Ten zub už iba čaká, kedy sa nad ním zľutuješ, tak ti vysiela signály telo a veľmi dobre. Vravíš 5 dní. Presne.
    http://www.magazinluna.sk/default.as...arcalendarpage
    LUNÁRNY KALENDÁR NA 7.1.2014 - baran - aj 8.a 9.1.
    http://www.magazinluna.sk/default.as...odiacariespage
    Podľa vplyvu znamenia zvieratníka:
    hlava, oči, mozog, nos, zmyslové orgány, životná sila
    Podľa vplyvu Luny:
    Vplyvom približovania sa Mesiaca k Zemi prúd energie a tekutín aktivizuje hornú časť tela. Dochádza k aktivizácii hlavy, hornej čeľusti a očí, hrdla, šije, krčných stavcov, ramien, nadlaktí, pľúc a nervovej sústavy. V prvej fáze mesiaca sa rozšírený organizmus postupne sťahuje a ak je znečistený, nemôže včas reagovať. Cievy nestačia prepustiť dostatok krvi, preto často dochádza k bolestiam, najmä orgánov v aktivite.
    .
    LUNÁRNY KALENDÁR NA 10.1.2014 - býk - 10. a 11.
    Podľa vplyvu znamenia zvieratníka:
    hrtan, hlasivky, zuby, čeľuste, krk, uši, mandle, zátylok, štítna žľaza, srdcovo-cievny systém

    Podľa vplyvu Luny:
    Telesné tekutiny sa presúvajú do hrudnej oblasti, aktivizuje sa oblasť srdca, brucha, žlčníka, žalúdka, a čriev. Pri rozširovaní organizmu smeruje tok energie a tekutín na povrch, preto sa vyhýbajme veľkých výdajov energie a krvi, je to nevhodná doba na operácie, najmä však orgánov v aktivite.

    To si schytal tento týždeň, idú po sebe práve tieto dve znamenie baran a býk.
    Ešte 11.1. je býk, potom by sa ti to mohlo možno trochu ustúpiť, ale aj tak ti to už nedá pokoj.
    http://www.magazinluna.sk/default.as...arcalendarpage

    PO UT ST ŠT PI SO NE
    06.01

    Ryby
    celý detail 07.01

    Baran
    celý detail 08.01
    prvá štvrť
    Baran
    celý detail 09.01

    Baran
    celý detail 10.01

    Býk
    celý detail 11.01

    Býk
    celý detail 12.01
    potom už blíženci
    Spln je 16. 1., vtedy nie je vhodné podstupovať žiadny zákrok, ak to pravdaže nie je nevyhnutné, rany viac krvácajú, aj pred splnom aj po splne tak tri dni, ale počas splnu by som ja veru nerada išla.
    Ak túto stránku nepoznáš, prezri si ju, možno ťa osloví aj v rámci tvojho zdravia, stravovania, prác na záhrade atď.

    Viem to tiež preto, lebo som bola sama v tejto situácii presne pred rokom. Tá bolesť bola neskutočná. A to som sa premáhala bez tabletiek. Nakoniec som to vzdala.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka a nejaká rada je kde??
    buchač CITUJEM :
    Ešte 11.1. je býk, potom by sa ti to mohlo možno trochu ustúpiť, ale aj tak ti to už nedá pokoj.

    ODPOVEDÁM :
    Veru nie , nedám ( býk ) pokoj ....
    korela kopretinka, ty sa ma pýtaš, kde tam je rada? A v práci , prosím ťa, ako funguješ?
    kopretinka normálne,bez takýchto blbostí,ako je lunárny kalendár.mmch,mňa zuby nebolia
    korela buchač, reaguješ na každý môj príspevok, veľmi som ti chýbala, keď som si dala od Porady v lete vedomú pauzu na dva mesiace? Podľa tvojich prvých reakcí po mojom príchode späť, som sa iba presvedčila,že to stálo sa odmlčať. Už si zasa vo svojich koľajách. Tým chcem iba povedať, že som si iba potvrdila tvoju naviazanosť na mňa. Prosím ťa, čo ťa tak ku mne púta, že si nemôžeš udržať ruky pri mne pod klávesnicou? Nudíš ma, neustále sa opakuješ. A radšej sa zdrž vysvetľovania, pretože ja viem o čo ide, na rozdiel od teba.
    buchač Ajajáááááááááááj ....

    Zasa si niekto zle vysvelil niečo a nečíta poriadne !!!

    TOTO :
    " Veru nie , nedám ( býk ) pokoj .... "

    bolo myslené vo všeobecnosti , že NEDÁM POKOJ NIKOMU , kto trieska BLBOSTI , respektíve sa pýta na elementárne veci , ktoré by NORMÁLNY JEDINEC riešil okamžite a bez okolkovania , viď túto tému .
    Toto o býkovi ( aj ja ) bolo myslené v tejto téme , kde som reagoval na tie zuby a posielal dotyčného s tým zubom ku kováčovi ....

    Kurňa , kedy sa už naučíte aj zamyslieť sa ???


    ...a tá naviazanosť ???
    Poviem inak .
    Ty si ženská a Indeed je muž . Takže v Tvojom ponímaní mojej závislosti na Tvoju prítomnosť by sa dalo potom povedať , že som teplý ...
    Dalo by sa povedať , že aj buzerant , no tento výraz sa vysvetľuje ( slang ) aj tak , že sa dodžubuje niekto ...Poniektorí si ale ( podľa mňa ) o túto činnosť doslova koledujú . Takže moje príspevky nie sú o nejakej inaj závislosti na Tvoju osobu ( nefandi si ) , skôr ide o niečo iné - dovtíp sa poprípade aj sama .
      zbaliť

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    Ako bolo na plese? Však to nebol silvestrovský. Lebo 5 dní bolí a ty sa pýtaš v sobotu pol noci. počkaj on sám vyhnije potom ho už len vyberieš, len ho nezjedz lebo by to mohol byť slepák a to užje horšie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.