Zavrieť

Porady

Čo je lepšie - nechať Fica nech si vyžerie plody svojho konania alebo čím skôr stopnúť to svinstvo?

Možno by aj bolo dobré nechať nech slováci pocítia v plnej kráse plody SMER-áckych riešení. Len mám obavy, že bude potom Slovensko už v takej hlbokej jame, odkiaľ sa už nebude vedieť dostať. Keď niekto nevidí, čo sa dnes deje, že sa tu cieľavedome ničí všetko čo funguje, tak je slepý a sprostý.

Jednou z najväčších hrôz je, že sa zo Slovenska vytráca viera v spravodlivosť. Je to ale logické, veď kto ju má v rukách...

Fico je v tom odborník, že hrôzy jeho činov nie sú na prvý pohľad viditeľné. Tiež je desivé, že slová ktoré vyslovuje sa väčšine ľudí zdajú ako rozumné. Preto by sa mali slováci trocha viac zamyslieť... a bolo by fajn, keby mysleli nielen na zajtrajší deň ale aj na to, čo narobí táto atmosféra, ktorá tu dnes vládne všade, s myslením ľudí. Ako vzorovo pôsobí na mladých ľudí konanie dnešných elít... čomu budú veriť, aké budú ich motivácie?

Bolo by načase, keby sme sa začali zaoberať tými na prvý pohľad neviditeľnými vecami... či a ako budujeme Slovensko.
Usporiadat
Emka Roman Emka Roman

Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

Bastík.
Kedže sa zvykneš tváriť ako rozumný, tak prečo si dal taký blbý = nič neriešiaci názov témy?
radšej si sa mohol opýtať :
Čo presvedčí dosť členov stáda, že ich baran je sviňa ?
(po vzore stáda z Pasienkov)
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Skúsenosť je vždy o to užitočnejšia (a aj na dlhší čas zapamätateľná), čím je samotný zážitok silnejší. Tak som sa nad tým zamyslel, či by to neprospelo ľuďom.
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

A ako to chceš pretriediť/zariadiť , aby ten zážitok = daňové zaťaženie dopadol IBA na fickovoličov ?????
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

LukyKs
A ako to chceš pretriediť/zariadiť , aby ten zážitok = daňové zaťaženie dopadol IBA na fickovoličov ?????
PS
A hranol sa nažerie (aj so svojou bandou) , ale si to nevyžerie - - - keď mu (smeríku) raz padnú preferencie pod 20 % ( min 3 - 7 rokov) , tak sa može na to vykašlať
zapriemeroval si
asi aj zaprezidentoval
dá sa zvoliť niekam do zahraničia (aby ho domáci neotravovali)
a je to
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

20 rokov je obycajny clovek na vedlajsej kolaji...a to tu bolo vo vlade cele spektrum politiky!!! Tomuto pomoze uz iba niekolko jadrovych hlavic! (vsetko zrovnat so zemou!)
Naposledy upravil erik555 : 12.01.14 at 16:45
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

LukyKs

PS
A hranol sa nažerie (aj so svojou bandou) , ale si to nevyžerie - - - keď mu (smeríku) raz padnú preferencie pod 20 % ( min 3 - 7 rokov) , tak sa može na to vykašlať
zapriemeroval si
asi aj zaprezidentoval
dá sa zvoliť niekam do zahraničia (aby ho domáci neotravovali)
a je to
Vtedy mu to bude už fuk - bude mať dosť nahrabané na tajnom konte. Možno nejaká veľká vilka, veľká Corsička, malý lesík, "drobné" podiely v "zastrčenom" podniku - ajajaj - ani prezidentovať už nebude musieť doma, ani v zahraničí - možno bude ríbezle oberať doma (ako bývalý preceda neexistujúcej HZDS).
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Spravodlivosť sa vytratila za lipšicovho vedenia súdov, o majetok nás pripravila miklošova privatizácia, to dorazenie za fica už nie je také bolestivé, Apropo postavíš sa do čela nespokojných?
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

pavol54
Spravodlivosť sa vytratila za lipšicovho vedenia súdov, o majetok nás pripravila miklošova privatizácia, to dorazenie za fica už nie je také bolestivé, Apropo postavíš sa do čela nespokojných?
Si slepý ako väčšina.
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Bastian, stále to isté dookola. X-tá téma kde len frfleš, nadávaš, znevažuješ slovákov, ale neponúkaš konkrétne reálne riešenie.
2 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

kukučka
Bastian, stále to isté dookola. X-tá téma kde len frfleš, nadávaš, znevažuješ slovákov, ale neponúkaš konkrétne reálne riešenie.
Chceš reálne riešenie odo mňa? Každý si má riešiť vlastný život.

A nemal by očakávať príchod Mesiáša, ktorý zachráni Slovensko.
Pokiaľ tu bude od ľudí verejná objednávka na veľkohubých záchrancov, dovtedy bude Slovensko ojebabrávané politkmi typu Fico, Slota, Mečiar... Títo traja páni zasiali najviac chorých myšlienok do hláv slovákov.
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Bastian
kukučka
Bastian, stále to isté dookola. X-tá téma kde len frfleš, nadávaš, znevažuješ slovákov, ale neponúkaš konkrétne reálne riešenie.
Chceš reálne riešenie odo mňa? Každý si má riešiť vlastný život.

A nemal by očakávať príchod Mesiáša, ktorý zachráni Slovensko.
Pokiaľ tu bude od ľudí verejná objednávka na veľkohubých záchrancov, dovtedy bude Slovensko ojebabrávané politkmi typu Fico, Slota, Mečiar... Títo traja páni zasiali najviac chorých myšlienok do hláv slovákov.
Cize, navrhujes anarchiu?
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

alaya1
Bastian
kukučka
Bastian, stále to isté dookola. X-tá téma kde len frfleš, nadávaš, znevažuješ slovákov, ale neponúkaš konkrétne reálne riešenie.
Chceš reálne riešenie odo mňa? Každý si má riešiť vlastný život.

A nemal by očakávať príchod Mesiáša, ktorý zachráni Slovensko.
Pokiaľ tu bude od ľudí verejná objednávka na veľkohubých záchrancov, dovtedy bude Slovensko ojebabrávané politkmi typu Fico, Slota, Mečiar... Títo traja páni zasiali najviac chorých myšlienok do hláv slovákov.
Cize, navrhujes anarchiu?
Nie. Iba by ľudia nemali čakať zázraky od politikov. Lebo práve vďaka tomu sa tu darí populistom a veľkohubým bačom.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka
Bastian, stále to isté dookola. X-tá téma kde len frfleš, nadávaš, znevažuješ slovákov, ale neponúkaš konkrétne reálne riešenie.
Ale veď ho nechajte. Aspoň tu sa môže "vyrozprávať" - doma sa s nim asi nik nebaví.......
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

misoft
kukučka
Bastian, stále to isté dookola. X-tá téma kde len frfleš, nadávaš, znevažuješ slovákov, ale neponúkaš konkrétne reálne riešenie.
Ale veď ho nechajte. Aspoň tu sa môže "vyrozprávať" - doma sa s nim asi nik nebaví.......
Možno sa raz stretneme a pokecáme .
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Bastian
pavol54
Spravodlivosť sa vytratila za lipšicovho vedenia súdov, o majetok nás pripravila miklošova privatizácia, to dorazenie za fica už nie je také bolestivé, Apropo postavíš sa do čela nespokojných?
Si slepý ako väčšina.
Palo je červený trullo
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

kukučka
Bastian, stále to isté dookola. X-tá téma kde len frfleš, nadávaš, znevažuješ slovákov, ale neponúkaš konkrétne reálne riešenie.
A keby to servíroval aspoň tým priblblýmfickovoličom
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

LukyKs
kukučka
Bastian, stále to isté dookola. X-tá téma kde len frfleš, nadávaš, znevažuješ slovákov, ale neponúkaš konkrétne reálne riešenie.
A keby to servíroval aspoň tým priblblýmfickovoličom
Však ich tu je dosť, nevidíš?
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Bastian
LukyKs
kukučka
Bastian, stále to isté dookola. X-tá téma kde len frfleš, nadávaš, znevažuješ slovákov, ale neponúkaš konkrétne reálne riešenie.
A keby to servíroval aspoň tým priblblýmfickovoličom
Však ich tu je dosť, nevidíš?
Ja som zistil, že vačšina zo stáda má KONETYONÉ
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Myslím, že je veľa takých, čo ho volia ale nahlas to už radšej nepriznávajú .
0 0
Andrej13 Andrej13

Andrej13 je offline (nepripojený) Andrej13

Dovoľte mi povedať môj názor. Nebudem tu nikoho urážať, ani podobne. Iba chcem povedať, že mám 27 rokov, snažím sa podnikať. No mám taký pocit, že od pádu režimu, tu bolo mnoho vlád, mnoho strán, a všetci sú rovnaký, rovnako kradnú, a postupom času dostali Slovensko do sračiek, pričom v skutočnosti nemuseli, a malo by to byť tak, že keď nezvládajú vo svojom období hospodáriť so ziskom, alebo aspoň na nule, tak tam určite nemajú čo hladať aj po skončení obdobia, pretože keď hociktorý poctivý podnikateľ zamestná napr. manažéra, a ten manažér mu robí stratu, tak si ho nenechá. Tak prečo my si ich tam dávame stále dookola?

No a keďže za tých posledných pár rokov nás dostali tam kde sme, tak teraz ničia ĽUDÍ, obyčajných ľudí ako som ja a vy. Dane zo straty, rozvoj byrokracie, návrh štátnej zdravotky, každoročné zvyšovanie odvodov pre živnostníkov, odvody pre dohodárov. Ale nikde žiadna kontrola a mizerná vymožiteľnosť práva. Stačilo by zaviesť poriadne pokuty, ako hrozbu, to sa týka napr. aj pitia za volantom, ale aj daňových únikov. Treba prísnejšie kontroly. Stačí keď sa pozrieme na DOHODY O PRÁCACH VYKONÁVANÝCH MIMO PRACOVNÉHO POMERU. Jednoduché riešenie zaviesť odvody. Jednoduché ale zlé. Mali skôr zvýšiť pokuty aby zákony neobchádzali podnikatelia týmto spôsobom a zvýšiť efektivitu kontroly. Je úplne nahovno, že táto vláda robí všetky jednoduché kroky, ktoré zasahujú aj poctivých obyčajných ľudí a je to veľmi smutné.

No ako som povedal, nie je to iba o tejto vláde. Je to o našej Slovenskej mentalite, dôvere a nečinnosti.

Môj návrh pár opatrení: Zaviesť poriadne nepodplatiteľné kontroly. Zaviesť vyššie pokuty. Keď vravím vyššie myslím to asi takto: http://www.aktuality.sk/clanok/23826...tu-94-000-eur/

Nevyberať si vždy jednoduchšiu cestu.
Nedávať úplatky. A keď si niekto úplatok pýta, treba to riešiť.
Treba však vždy začať od seba, a žiť tak, aby keď sa ráno zobudíte, aby ste sa na seba mohli pozrieť pokojne do zrkadla.
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať