Zavrieť

Porady

Čo je lepšie - nechať Fica nech si vyžerie plody svojho konania alebo čím skôr stopnúť to svinstvo?

Možno by aj bolo dobré nechať nech slováci pocítia v plnej kráse plody SMER-áckych riešení. Len mám obavy, že bude potom Slovensko už v takej hlbokej jame, odkiaľ sa už nebude vedieť dostať. Keď niekto nevidí, čo sa dnes deje, že sa tu cieľavedome ničí všetko čo funguje, tak je slepý a sprostý.

Jednou z najväčších hrôz je, že sa zo Slovenska vytráca viera v spravodlivosť. Je to ale logické, veď kto ju má v rukách...

Fico je v tom odborník, že hrôzy jeho činov nie sú na prvý pohľad viditeľné. Tiež je desivé, že slová ktoré vyslovuje sa väčšine ľudí zdajú ako rozumné. Preto by sa mali slováci trocha viac zamyslieť... a bolo by fajn, keby mysleli nielen na zajtrajší deň ale aj na to, čo narobí táto atmosféra, ktorá tu dnes vládne všade, s myslením ľudí. Ako vzorovo pôsobí na mladých ľudí konanie dnešných elít... čomu budú veriť, aké budú ich motivácie?

Bolo by načase, keby sme sa začali zaoberať tými na prvý pohľad neviditeľnými vecami... či a ako budujeme Slovensko.
Usporiadat
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Kvaka
K názvu témy: Určite treba čím skôr stopnúť to, čo sa tu deje a speje k anarchii. Nie Fico. Ale ani nie ten, ani nie onen. Ja neviem zistiť, či je niekto čestný, keď skoro o každom kandidátovi sa už popísalo čokoľvek a kdekoľvek, no a osobne ich nepoznám a teda neviem posúdiť. Je však veľmi veľa kandidátov na to, aby nevyhral Fico. A ak bude Fico, ani zákony sa nebudú vracať na prepracovanie, podpíše všetky z dielne svojich. Keby len to. Takže si to vyžeriete všetci. Ja ani nie, iba ak by mi na dôchodok nejako siahli. A žijem tak, že sa môžem na seba do zrkadla pozrieť. Možno dám J.Č.
Ten z čiernej hory ????????

ďalší nesebakritický rusofil

kto by ho chcel, keď ho už ani vlastné KDH nechce = vyhodené hlasy
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Bastian
Možno by aj bolo dobré nechať nech slováci pocítia v plnej kráse plody SMER-áckych riešení. Len mám obavy, že bude potom Slovensko už v takej hlbokej jame, odkiaľ sa už nebude vedieť dostať. Keď niekto nevidí, čo sa dnes deje, že sa tu cieľavedome ničí všetko čo funguje, tak je slepý a sprostý.

Jednou z najväčších hrôz je, že sa zo Slovenska vytráca viera v spravodlivosť. Je to ale logické, veď kto ju má v rukách...

Fico je v tom odborník, že hrôzy jeho činov nie sú na prvý pohľad viditeľné. Tiež je desivé, že slová ktoré vyslovuje sa väčšine ľudí zdajú ako rozumné. Preto by sa mali slováci trocha viac zamyslieť... a bolo by fajn, keby mysleli nielen na zajtrajší deň ale aj na to, čo narobí táto atmosféra, ktorá tu dnes vládne všade, s myslením ľudí. Ako vzorovo pôsobí na mladých ľudí konanie dnešných elít... čomu budú veriť, aké budú ich motivácie?

Bolo by načase, keby sme sa začali zaoberať tými na prvý pohľad neviditeľnými vecami... či a ako budujeme Slovensko.
Bastík.
2. blbosť
Prečo píšeš "hneď stopnúť" , keď vieš, že to nejde
(dokonca možno to nepojde ani o pár ( 2 kusy je prvý pár ) rokov = v najbližších parlamentných )
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Dav
Aj svetonázorový rozpor : veriaci, či ateista?
aj ateista je len veriaci "Verí že Boh nie je lebo o jeho neexistenci nemá dôkazy ostáva mu len viera"
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

LukyKs

A prečo ho nechce ani KDH? Ja zase nechcem KDH.
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
pavol54
Dav
Aj svetonázorový rozpor : veriaci, či ateista?
aj ateista je len veriaci "Verí že Boh nie je lebo o jeho neexistenci nemá dôkazy ostáva mu len viera"
To máš teda pravdu, mnohí ateisti veria, že ich spasí nejaký pozemský mesiáš...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kvaka
LukyKs

A prečo ho nechce ani KDH? Ja zase nechcem KDH.
...a kto ho vlastne chce ???

Veď to je jeden z najfalošnejších politikov a aj ľudí na Slovensku ...

Povedal by som , že horší ako Fico a Fruni dokopy ...
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

účtovník 007
pavol54
Spravodlivosť sa vytratila za lipšicovho vedenia súdov, o majetok nás pripravila miklošova privatizácia, to dorazenie za fica už nie je také bolestivé, Apropo postavíš sa do čela nespokojných?
Musím sa vždy pousmiať, keď počujem, ako niekto nadáva na Miklošovu privatizáciu. Vážení nadávajúci, privatizovalo by sa tak -či tak. Mohol byť vo vláde ktokoľvek. Slovensko bola moc malá ekonomika, aby si mohlo dovoliť so svojim majetkom hospodáriť samo. Nemecko, Francúzsko, USA...a ďalší vyvíjali neskutočný tlak na privatizáciu strategických podnikov, a keby sme im to neboli dovolili, mali iné páky ako to dosiahnuť. Kto vie, čo sa dialo v železiarňach Košice verzus USA, tak presne vie o čom hovorím. A to bol iba slabý odvar toho, čo sa dialo na iných frontoch. Ani velebený FICO, by nebol privatizácii zabránil. On iba úspešne profituje z toho, že to musel spraviť niekto iný. Ak sme chceli mať Slovensko pre seba, bolo potrebné v 89 pozvať odborníkov z KĽDR. To by sme tu však teraz takto nevypisovali.

A Fico ako prezident? Mal by ostať premiérom do konca volebného obdobia a so svojou stranou zložiť účet za roky vládnutia. Následne môže kandidovať za prezidenta, veď voľby budú aj neskôr, nie?
Zaujímalo by ma, prečo on, čo vyrastal v rodine, kde neboli žiadni lekári, ani intelektuáli, kde sa tvrdo pracovalo rukami, vyštudoval za JUDr. a od školy je prisatý na štátnom cecku? A ak bude prezident, tak na ňom ostane prisatý až do smrti. . Toto je výsmech naozaj všetkým ľuďom, ktorí poctivo pracujú. Pracovité ruky JUDr. Fica, to je veru iná diagnóza.
Veľký súhlas!

Fico privatizuje po svojom.

Skrytým a špinavejším spôsobom. Viď. video:

0 0
Kvaka Kvaka

Buchač, aj môj muž hovorí o jeho falošnosti, ale všetko je to relatívne. Keby som tu dala ktorékoľvek iniciály z tých kandidátov, že možno dám X.Y., aj tak nikto konkrétne nepovie, že toho a toho poznám a viem, že je taký a taký. Agentúra "JPP" vždy fungovala a fungovať bude. Jeden bude úplatkár, iný chce k válovu, takže ktorýže z nich to chce pre Slovensko dobre??? Lebo ak mám voliť menšie zlo, aby nebol Fico, tak veru neviem.
2 0
pavol54 pavol54

Škoda že sa nedá nájsť stav hospodárenia politických strán na Slovensku - všetkých
0 0
Kvaka Kvaka

Idem čítať, mám viac rokov, ako tento pán, tak možno niečo nájdem. http://pavelpospisil.blog.sme.sk/c/3..._campaign=blog
0 0
pavol54 pavol54

Kvaka
Idem čítať, mám viac rokov, ako tento pán, tak možno niečo nájdem. http://pavelpospisil.blog.sme.sk/c/3..._campaign=blog
dúfam nie si senilná ako on a tá demencia u neho neviem či je starecká
0 0
kolovratsk kolovratsk

kolovratsk je offline (nepripojený) kolovratsk

www.idemvolit.sk zaujimava stranka, kde su kauzy pokope, hocikto moze pridat kauzu...s autormi sa dobre spolupracuje...
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

kolovratsk
www.idemvolit.sk zaujimava stranka, kde su kauzy pokope, hocikto moze pridat kauzu...s autormi sa dobre spolupracuje...
Už len urobiť hitparádu tých "naj" TOP 10.

Jeden sa nad tým zasmeje, druhý pokrčí plecami...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať