Zavrieť

Porady

ako nastavit wifi router ako prijimac tp-link tl-wr741nd

ako nastavit wifi router ako prijimac tp-link tl-wr741nd.
Našiel som v ňom niečo ako bridging, dokonca som sa pripojil na iný wifi router, zadal heslo, no internet nejde. Skúšal som sa pripojiť cez telefon, aby som si overil, či je spojenie funkčné. Buď robím nejakú chybu, alebo neviem, Prosím o radu

Veľmi pekne ďakujem.



Doplním...lebo po prečítaní tomu nerozumiem ani ja
wifi A vysiela internet. s Wifi B sa naň chcem pripojiť, pričom v nastanení wifi B som našiel niečo ako bridging, vďaka čomu som si vyhľadal možné siete, a našiel som aj wifi A, na ktorú som sa pripojil po správne zadanom hesle, no internet stále nejde.
Telefonom som sa pripojil na wifi A, aby som si overil, či skutočne funguje a fungoval. Takže, asi robím nejakú chybu v nastavení wifi B
Naposledy upravil mmk : 13.01.14 at 13:36 Dôvod: lepšie upresnenie faktov
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ak chceš, aby sa ti ten TP-LINK pripájal na existujúcu Wi-Fi sieť tak to nepôjde. Tento model podporuje len režimy AP a Router.
    AP znamená, že Wi-Fi a LAN porty má premostené a tvári sa to ako jedna sieť.
    Router znamená, že LAN a Wi-Fi sú jedna sieť a router robí preklad adries skrz WAN port von.
    To, čo potrebuješ ty, je režim Client, čiže cez Wi-Fi sa správa ako WAN port a LAN porty sú jedna sieť. Model, ktorý toto podporuje je TL-WR743ND.
    Napísal som to ako hotentót, ale snáď sa z toho dá vysomáriť

    ako nastavit wifi router ako prijimac tp-link tl-wr741nd

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.