Zavrieť

Porady

6 komentárov     zbaliť
kopretinka ako chceš byť starostom,keď ani nevieš,ako sa ním stať?
buchač Kvietočok , čítala si mi myšlienky ?
Nechcel som hneď poddžubovať ...
kopretinka si sa mi zdal nejaký mierny.....nie si chorý?
mabas Pocuvaj poznam vsetky tlaciva a co k tomu treba la nepytam sa nazory ludi ktory o tom nic nevedia
kopretinka Dobrý deň,chcel by som kandidovať na starostu ako nezavislý kandidat.Chcem sa spýtať čo mám ako prve spraviť?
Dnes 20:01
tak čo sa pýtaš,keď všetko vieš.
LukyKs 1. rozlúč sa s kamarátmi
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    luja5 je offline (nepripojený) luja5

    luja5
    Odporúčam ako prvé pozrieť si zákon o petičnom práve (http://www.zakonypreludi.sk/zz/1990-85/znenie-20100701) a zákon o voľbách do orgánov samosprávy obcí (http://www.zakonypreludi.sk/zz/1990-346/znenie-20110701). V prílohe k druhému zákonu sú uvedené aj potrebné minimálne počty podpisov voličov podporujúcich kandidatúru nezávislých kandidátov pre voľby starostu obce.

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    no v prvom rade si polož otázku či máš vôbec šancu na zvolenie... aká ste dedina, koľko rokov tam bývaš, aký máš vek, čo robíš ako žiješ a pod..ono ak tam bývaš krátko je to mínus lebo nie si miestny... ak si mladý si neskúsený ak si príliš starý tak tiež mínus body... ďalej čo si pre obec už urobil.. si v nejakej komisií finančnej rozvojovej, dal si na miestny úrad už niekoľko podnetov aj pred tým ako si sa rozhodol kandidovať... v prvom rade by si si mal spraviť nejaký program stanoviť ciele čo by si chcel v danej obci urobiť a predovšetkým ako... potom výjsť medzi ľudí a zbierať podpisy, že chceš byť starostom... ako nezávislý máš tú výhodu že medzi ľudmi sa ukážeš a spravíš si meno, ľudia ťa ako tak spoznajú a môžeš ich získať na svoju stranu... ak by si šiel ako nominant strany podpisy nepotrebuješ ale zase nemáš povedomie ľudí... no a na záver to najhlavnejšie... ak nebudeš úspešný v týchto voľbách hlavu do piesku nepchaj ak ti na diani v obci záleží pracuj v nejakej komisií resp. aktívne sa zapájaj do života v obci aby si o 4 roky mohol na danú stoličku zasadnúť... nakoľko nikdy nebudeš starostom ak sa v dedine ozveš každé štyri roky že halo aj ja chcem stoličku... ono niekedy to trvá dve tri obdobia kým sa tam človek dostane..

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Porozmýšľať nad rozhodnutím ...
    Nie je to med lízať .

    Karieristu ľudia okamžite odhalia , zlodeja nakopú .....a dobráka zneužijú vo svoj prospech ...
    Nevyhovie starosta všetkým ...

    P.S.:
    Nebol som nikdy na takejto funkci , nie som a ani sa nad tým nezamýšľam .
    mabas Tak z určitého pohladu máš pravdu ,nikomu starosta nevyhovie,ale i tak to chcem skúsiť.Už ďalej neznesiem súčastného starostu a ničnerobenia

    Dobrý deň,chcel by som kandidovať na starostu ako nezavislý kandidat.Chcem sa spýtať čo mám ako prve spraviť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.