Zavrieť

Porady

Pracovný pomer cez úrad práce.

Pracujem štvrtý mesiac u súkromníka, ale on nás všetkých veľmi zdiera, ale som tam zobratý cez úrad práce, ktorý mu dotuje naše platy, zobral nás na 1 rok, ale stále vykrikuje že málo pracujeme,že by nás najradšej vyhodil, musíme robiť ako stavebný robotníci, hoci nie tak nás zobral, som už po skúšobne dobe, pracujem tam 4 mesiace, ale ak by som odišiel výpoveďou, dostanem podporu v nezamestnanosti?? Stále sa mu prispôsobujem pretože mám dve malé deti, Aj by som odišiel, keby som mal nárok na podporu.
Naposledy upravil kajkina : 14.01.14 at 09:13 Dôvod: nie to sú dve osoby, ktoré chcú poradiť v jeden čas, to vadí??
Tweety raz si fyzioterapeut, a raz stavebný robotník? to ako sa dá?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Nárok na podporu vznikne len vtedy, ak máš v posledných 3 rokoch poistenie v nezamestnanosti aspoň 730 dní. Ak porušuje podmienky, čo tak podnet na IP?
    Llívia Alebo podnet na ÚP, ktorý poskytol prostriedky na vytvorenie konkrétneho pracovného miesta a nebolo to miesto stavebného robotníka.
    Tweety áno, tak a možno by stačilo len pánu podnikateľovi no,no,no? Budeme žalovať úradu...

    Pracovný pomer cez úrad práce.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.