Zavrieť

Porady

Ste za povinné očkovanie vašich detí?

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som

Anketa: mal by podľa vás štát mať právo rozhodovať, či a proti čomu majú byť očkované vaše deti?

Počet hlasujúcich
65. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Ano

    41 63.08%
  • Nie

    24 36.92%
mal by podľa vás štát mať právo rozhodovať, či a proti čomu majú byť očkované vaše deti?
Usporiadat
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Paľba o očkovaní TV Markíza 16 VI 2008 1 diel (na YT)
.
O.i. aj MUDr. Darina Sedláková, riaditeľka WHO pre Slovensko sa vyjadruje k dôvodu povinného očkovania po 5 min. "Pravdepodobne sa ..."
1 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
korela
Argument pre povinné očkovanie na Slovensku: "My Slováci sme bordelári. Povedzme si tak, ako je. Istým spôsobom odporučenie niečoho znamená, že to netreba. ..."

Úmrtie predtým zdravého bábätka 3 dni po povinnom očkovaní
od 4:50, celé 5:14
Hmmm, pan profesor je malinko arogantny sa mi zda. Slovaci nie su schopni rozmyslat, tak nam je potrebne veci prikazat zakonom.
Aj ked, na druhej strane ma asi v niecom pravdu, ale to by patrilo do inej temy
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zaujímavé články od primára a pediatra.
http://jozefmarec.blog.pravda.sk/201...buje-autizmus/
http://jozefmarec.blog.pravda.sk/201...sie-ako-vcera/
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
zaujimave su aj jeho reakcie a isto mu pridaju na doveryhodnosti
Screen Shot 2017-08-02 at 08.38.07.png  
0 3
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Davam na znamost knihu o najnovsich poznatkoch o vplyvoch genetiky a enviromentalnych vplyvov na vznik autizmu. Mimo ineho pojednava o vplyvoch tazkych kovov
https://www.amazon.com/Environmental...=UTF8&qid=&sr=
Knihu napisal spolu s inymi tento clovek
https://www.linkedin.com/in/jameslyonsweiler/
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

taiko
zaujimave su aj jeho reakcie a isto mu pridaju na doveryhodnosti
pán doktor píše dobre. Čítala som od neho aj nejakú knihu. Len je trochu prchkejšej povahy a tak tuším z každej blogovacej platform ypo pár dňoch či mesiacoch zdrhne, lebo sa mu začne niečo nepáčiť. Ale on sa začne pre svoje vedľajšie názory nepáčiť....
V tomto prípade asi treba čítať iba text a vynechať diskusie. Lebo ako skúsený pediater vie o čom hovorí. Tuším bol istý čas aj primárom detského oddelenia v Čadci
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Dáša_
taiko
zaujimave su aj jeho reakcie a isto mu pridaju na doveryhodnosti
pán doktor píše dobre. Čítala som od neho aj nejakú knihu. Len je trochu prchkejšej povahy a tak tuším z každej blogovacej platform ypo pár dňoch či mesiacoch zdrhne, lebo sa mu začne niečo nepáčiť. Ale on sa začne pre svoje vedľajšie názory nepáčiť....
V tomto prípade asi treba čítať iba text a vynechať diskusie. Lebo ako skúsený pediater vie o čom hovorí. Tuším bol istý čas aj primárom detského oddelenia v Čadci
no ja neviem. Precital som si oba clanky. Zrejme sa vo svojom odbore vyzna. ak ja pominieme urazlivy vulgarny ton, vadi mi, ze zavadza a pouziva logicke klamy, co mu na kredibilite nepridava.

napr. citujem "Pre rodičov, ktorí majú strach len zopakujem- očkovanie nespôsobuje autizmus. Ten tu bol dávno pred jeho zavedením."

to je ako keby napisal, ze nadmerna konzumacia fast-food nesposobuje obezitu, lebo ta tu bola pred vymyslenim hamburgera
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

taiko
zaujimave su aj jeho reakcie a isto mu pridaju na doveryhodnosti
:-))))))))))))))))))))))))) Vidno, že aj pri svojom vyššom veku nie je suchár, a dokáže sa s ľuďmi baviť adekvátne. Nie ako podaktorí 40+ tu na fóre...
PS: idem vyhľadať aj tu otázku, na ktorú takto odpovedal. Potom do tohto príspevku pripnem aj screen...
PS: myslím si, že dotyčný by si mal zmeniť nick na "inteligentnyk***t" . Podľa mňa bola reakcia úplne adekvátna a na úrovni. S hlupákom, ktorý sa tvári ako inteligent musíš komunikovať "po hlupu", ináč nepochopí. Ak by mal pravdu v čo i len v 1 vete, tak ten lekár by určite nerobil toľké roky lekára a primára. Lekárstvo sa totiž nedá študovať diaľkovo ako 60 ročný :-))
Naposledy upravil Nandrolon : 02.08.17 at 08:50
Inteligentny*****.jpeg  
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dáša_
taiko
zaujimave su aj jeho reakcie a isto mu pridaju na doveryhodnosti
pán doktor píše dobre. Čítala som od neho aj nejakú knihu. Len je trochu prchkejšej povahy a tak tuším z každej blogovacej platform ypo pár dňoch či mesiacoch zdrhne, lebo sa mu začne niečo nepáčiť. Ale on sa začne pre svoje vedľajšie názory nepáčiť....
V tomto prípade asi treba čítať iba text a vynechať diskusie. Lebo ako skúsený pediater vie o čom hovorí. Tuším bol istý čas aj primárom detského oddelenia v Čadci
Stále je https://www.kysuckanemocnica.sk/lozk...ddelenie-a-jis
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
taiko
zaujimave su aj jeho reakcie a isto mu pridaju na doveryhodnosti
:-))))))))))))))))))))))))) Vidno, že aj pri svojom vyššom veku nie je suchár, a dokáže sa s ľuďmi baviť adekvátne. Nie ako podaktorí 40+ tu na fóre...
PS: idem vyhľadať aj tu otázku, na ktorú takto odpovedal. Potom do tohto príspevku pripnem aj screen...
nemusis, nie je to potrebne. Jeho sposob vyjadrovania je pre temu irelevantny. Ako pisem, vahu svojich slov znizuje aj inak, a to podstatnejsim sposobom.

ako napr aj
" V tejto knihe sa v sekcii psychických porúch v kapitole o ASD na strane 176 píše- že žiadna štúdia zameraná na súvislosť medzi výskytom ASD a očkovaním( na obsah vakcíny, či thiomersalu- ortuťového stabilizátora, čo sa od roku 2004 až na jedinú výnimku nepoužíva!) nebola nikdy úspešná a táto súvislosť je nad všetku pochybnosť vyvrátená. "

V knihe vsak pisu
" There has been concern about vaccines as a postnatal environmental cause for ASD. The focus has been on either the measles-mumps-rubella vaccine or the thimerosal preservative as a causative factor. All available data have not supported either hypothesis. "

Ci je trosku z ineho sudka.

Nuz a to vulgarny prejav ako sposob dokazovania muznosti, ci nesucharstva ani hadam komentovat nebudem
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
PS: myslím si, že dotyčný by si mal zmeniť nick na "inteligentnyk***t" . Podľa mňa bola reakcia úplne adekvátna a na úrovni. S hlupákom, ktorý sa tvári ako inteligent musíš komunikovať "po hlupu", ináč nepochopí. Ak by mal pravdu v čo i len v 1 vete, tak ten lekár by určite nerobil toľké roky lekára a primára. Lekárstvo sa totiž nedá študovať diaľkovo ako 60 ročný :-))
k tomu len tolko, ak chce A konstruktivne komunikovat s B, nemusi sa podla mna znizovat na jeho uroven
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Bola by som rada, ak by tu ti, co tvrdia, ze ockovanie sposobuje AUTIZMUS pripli relevantny link, kde je to dokazane, nakolko dohady a konspiracie nie su dokazom.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
Bola by som rada, ak by tu ti, co tvrdia, ze ockovanie sposobuje AUTIZMUS pripli relevantny link, kde je to dokazane, nakolko dohady a konspiracie nie su dokazom.
kde tu kto take nieco tvrdi(l) ?
0 3
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

taiko
Nandrolon
PS: myslím si, že dotyčný by si mal zmeniť nick na "inteligentnyk***t" . Podľa mňa bola reakcia úplne adekvátna a na úrovni. S hlupákom, ktorý sa tvári ako inteligent musíš komunikovať "po hlupu", ináč nepochopí. Ak by mal pravdu v čo i len v 1 vete, tak ten lekár by určite nerobil toľké roky lekára a primára. Lekárstvo sa totiž nedá študovať diaľkovo ako 60 ročný :-))
k tomu len tolko, ak chce A konstruktivne komunikovat s B, nemusi sa podla mna znizovat na jeho uroven
Jasne že musí. Neviem si predstaviť, že by taký troll, ktorý napísal tie zlátaniny pochopil odborné stanovisko primára detskej pediatrie.
Už si videl prehadzovať vidlami hnoj bez zašpinenia a nadýchania sa smradu? Ja nie.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
taiko
Nandrolon
PS: myslím si, že dotyčný by si mal zmeniť nick na "inteligentnyk***t" . Podľa mňa bola reakcia úplne adekvátna a na úrovni. S hlupákom, ktorý sa tvári ako inteligent musíš komunikovať "po hlupu", ináč nepochopí. Ak by mal pravdu v čo i len v 1 vete, tak ten lekár by určite nerobil toľké roky lekára a primára. Lekárstvo sa totiž nedá študovať diaľkovo ako 60 ročný :-))
k tomu len tolko, ak chce A konstruktivne komunikovat s B, nemusi sa podla mna znizovat na jeho uroven
Jasne že musí. Neviem si predstaviť, že by taký troll, ktorý napísal tie zlátaniny pochopil odborné stanovisko primára detskej pediatrie.
Už si videl prehadzovať vidlami hnoj bez zašpinenia a nadýchania sa smradu? Ja nie.
otazkou je, ci sa musi primar zahadzovat s trollom a tym sa zhadzovat To je ale jedno.

Ako som vsak pisal, to je podruzne. Islo o to, ze sa primar a s velkou pravdepodobnostou odbornik, musi uchylovat k logickym klamstvam a zavadzaniu.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

taiko
Nandrolon
taiko
zaujimave su aj jeho reakcie a isto mu pridaju na doveryhodnosti
:-))))))))))))))))))))))))) Vidno, že aj pri svojom vyššom veku nie je suchár, a dokáže sa s ľuďmi baviť adekvátne. Nie ako podaktorí 40+ tu na fóre...
PS: idem vyhľadať aj tu otázku, na ktorú takto odpovedal. Potom do tohto príspevku pripnem aj screen...

nemusis, nie je to potrebne. Jeho sposob vyjadrovania je pre temu irelevantny. Ako pisem, vahu svojich slov znizuje aj inak, a to podstatnejsim sposobom.

ako napr aj
" V tejto knihe sa v sekcii psychických porúch v kapitole o ASD na strane 176 píše- že žiadna štúdia zameraná na súvislosť medzi výskytom ASD a očkovaním( na obsah vakcíny, či thiomersalu- ortuťového stabilizátora, čo sa od roku 2004 až na jedinú výnimku nepoužíva!) nebola nikdy úspešná a táto súvislosť je nad všetku pochybnosť vyvrátená. "

V knihe vsak pisu
" There has been concern about vaccines as a postnatal environmental cause for ASD. The focus has been on either the measles-mumps-rubella vaccine or the thimerosal preservative as a causative factor. All available data have not supported either hypothesis. "

Ci je trosku z ineho sudka.

Nuz a to vulgarny prejav ako sposob dokazovania muznosti, ci nesucharstva ani hadam komentovat nebudem

Ale vidím, že keď si písal príspevok Ty, tak si sa touto tvojou radou neriadil...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
taiko
zaujimave su aj jeho reakcie a isto mu pridaju na doveryhodnosti
:-))))))))))))))))))))))))) Vidno, že aj pri svojom vyššom veku nie je suchár, a dokáže sa s ľuďmi baviť adekvátne. Nie ako podaktorí 40+ tu na fóre...
PS: idem vyhľadať aj tu otázku, na ktorú takto odpovedal. Potom do tohto príspevku pripnem aj screen...
PS: myslím si, že dotyčný by si mal zmeniť nick na "inteligentnyk***t" . Podľa mňa bola reakcia úplne adekvátna a na úrovni. S hlupákom, ktorý sa tvári ako inteligent musíš komunikovať "po hlupu", ináč nepochopí. Ak by mal pravdu v čo i len v 1 vete, tak ten lekár by určite nerobil toľké roky lekára a primára. Lekárstvo sa totiž nedá študovať diaľkovo ako 60 ročný :-))
Veľmi správne !
Dumal som už zrána, či mám pripojiť screen toho príspevku, ktorý si dal teraz Ty...a je ich tam veru viac.
Ono, v poriadku, pán doktor mohol použiť povedzme iné výrazy...no tón mohol kľudne aj pritvrdiť.
Pritom mi teraz nejde o samotnú problematiku, tu ide o niečo úplne iné.

Druhá vec je príspevok od taika...urval citáciu len doktora, výsledok. No pôvod jeho konania nepridal.
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Ale vidím, že keď si písal príspevok Ty, tak si sa touto tvojou radou neriadil...
aku radu mas na mysli a komu som podla Teba nieco radil ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

taiko
Nandrolon
Ale vidím, že keď si písal príspevok Ty, tak si sa touto tvojou radou neriadil...
aku radu mas na mysli a komu som podla Teba nieco radil ?
že nemusím nič /screen/ pripínať, že to nie je potrebné. Za to ty si pripol. Si na hlavu, keď sa pýtaš???
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať