Zavrieť

Porady

Ste za povinné očkovanie vašich detí?

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som

Anketa: mal by podľa vás štát mať právo rozhodovať, či a proti čomu majú byť očkované vaše deti?

Počet hlasujúcich
65. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Ano

    41 63.08%
  • Nie

    24 36.92%
mal by podľa vás štát mať právo rozhodovať, či a proti čomu majú byť očkované vaše deti?
Usporiadat
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Nandrolon
taiko
zaujimave su aj jeho reakcie a isto mu pridaju na doveryhodnosti
:-))))))))))))))))))))))))) Vidno, že aj pri svojom vyššom veku nie je suchár, a dokáže sa s ľuďmi baviť adekvátne. Nie ako podaktorí 40+ tu na fóre...
PS: idem vyhľadať aj tu otázku, na ktorú takto odpovedal. Potom do tohto príspevku pripnem aj screen...
PS: myslím si, že dotyčný by si mal zmeniť nick na "inteligentnyk***t" . Podľa mňa bola reakcia úplne adekvátna a na úrovni. S hlupákom, ktorý sa tvári ako inteligent musíš komunikovať "po hlupu", ináč nepochopí. Ak by mal pravdu v čo i len v 1 vete, tak ten lekár by určite nerobil toľké roky lekára a primára. Lekárstvo sa totiž nedá študovať diaľkovo ako 60 ročný :-))
Veľmi správne !
Dumal som už zrána, či mám pripojiť screen toho príspevku, ktorý si dal teraz Ty...a je ich tam veru viac.
Ono, v poriadku, pán doktor mohol použiť povedzme iné výrazy...no tón mohol kľudne aj pritvrdiť.
Pritom mi teraz nejde o samotnú problematiku, tu ide o niečo úplne iné.

Druhá vec je príspevok od taika...urval citáciu len doktora, výsledok. No pôvod jeho konania nepridal.
nie len to...
ešte na nadrolona zareagoval :

nemusis, nie je to potrebne. Jeho sposob vyjadrovania je pre temu irelevantny.

))))))))))))
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
nie len to...
ešte na nadrolona zareagoval :
nemusis, nie je to potrebne. Jeho sposob vyjadrovania je pre temu irelevantny.
Hm...pán moderátor je viacmenej furt irelevantný.
Ale hlavne, že poddžubuje v zašitých slovách v texte vety.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
taiko
Nandrolon
Ale vidím, že keď si písal príspevok Ty, tak si sa touto tvojou radou neriadil...
aku radu mas na mysli a komu som podla Teba nieco radil ?
že nemusím nič /screen/ pripínať, že to nie je potrebné. Za to ty si pripol. Si na hlavu, keď sa pýtaš???
obavam sa, ze ti raz opat unikol kontext a suvislosti, nuz sa Ti opat raz k invektivam uchylit sa zaziadalo.
To co som pisal ja, nebola rada, ci vari priznas, zeby som Ti hadam ja v niecom radit mohol ? Nuz a po druhe. Naozaj nebolo dolezite naco pan primar reagoval. Totiz i s obmadzenym hlupakom sa da komunikovat na urovni a neradno sa znizovat na jeho uroven. Ked uz kvoli nicomu inemu, tak kvoli tomu, ze sa potom jeden z toho bahna nemusi uz vyhrabat. Nuz a v neposlednom rade sa pan primar zhodil predovsetkym klamanim, polopravdami a zavadzanim, ako som bol byval vyssie naznacil.
A ako som tiez pisal, nehodne je to spravanie pre odbornika a fundovaneho cloveka, ktore doveryhodnost jeho i kredit nutne znizovat moze.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bjuty smis

nie len to...
ešte na nadrolona zareagoval :

nemusis, nie je to potrebne. Jeho sposob vyjadrovania je pre temu irelevantny.

))))))))))))
ale bjuty, ze Ta hanba nefackuje. Mas predsa na viac
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

taiko
Nandrolon
taiko
Nandrolon
Ale vidím, že keď si písal príspevok Ty, tak si sa touto tvojou radou neriadil...
aku radu mas na mysli a komu som podla Teba nieco radil ?
že nemusím nič /screen/ pripínať, že to nie je potrebné. Za to ty si pripol. Si na hlavu, keď sa pýtaš???
obavam sa, ze ti raz opat unikol kontext a suvislosti, nuz sa Ti opat raz k invektivam uchylit sa zaziadalo.
To co som pisal ja, nebola rada, ci vari priznas, zeby som Ti hadam ja v niecom radit mohol ? Nuz a po druhe. Naozaj nebolo dolezite naco pan primar reagoval. Totiz i s obmadzenym hlupakom sa da komunikovat na urovni a neradno sa znizovat na jeho uroven. Ked uz kvoli nicomu inemu, tak kvoli tomu, ze sa potom jeden z toho bahna nemusi uz vyhrabat. Nuz a v neposlednom rade sa pan primar zhodil predovsetkym klamanim, polopravdami a zavadzanim, ako som bol byval vyssie naznacil.
A ako som tiez pisal, nehodne je to spravanie pre odbornika a fundovaneho cloveka, ktore doveryhodnost jeho i kredit nutne znizovat moze.
Myslím, že kredit v "odbornosti" nemôže narušiť nejaké vyjadrovanie sa na blogu. Dôležité sú výsledky daného človeka.
Za druhé, klameš, zavádzaš a uvádzaš tu polopravdy jedine ty. Na to, aby si mohol posudzovať jeho vyjadrenia v JEHO OBORE, by si musel mať minimálne jeho vzdelanie, kvalifikáciu a prax. Ináč je to na zasmiatie. Ľudia tvojho rangu si myslia, že ťukaním do klávesnice a prístupom na net sa stávajú odborníkmi na všetko. Lebo na webe je všetko, aj o medicíne, aj odborné články. Ale čo z toho, keď bežný človek bez titulu MUDr. a potrebných atestácií z nich vie toľko, ako keď dáš lekárovi pozrieť 2 000 riadkový script.
Takže počkaj na Jara88 a môžete diskutovať do aleluja ako dvaja fundovaní medicínski odborníci.
PS: zaujímavé, že som ťa skoro nikdy nevidel sa aktívne realizovať v radách a debatách v tvojom obore. To vždy musí radiť jedine MISOFT....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon

Myslím, že kredit v "odbornosti" nemôže narušiť nejaké vyjadrovanie sa na blogu. Dôležité sú výsledky daného človeka.
Za druhé, klameš, zavádzaš a uvádzaš tu polopravdy jedine ty. Na to, aby si mohol posudzovať jeho vyjadrenia v JEHO OBORE, by si musel mať minimálne jeho vzdelanie, kvalifikáciu a prax. Ináč je to na zasmiatie. Ľudia tvojho rangu si myslia, že ťukaním do klávesnice a prístupom na net sa stávajú odborníkmi na všetko. Lebo na webe je všetko, aj o medicíne, aj odborné články. Ale čo z toho, keď bežný človek bez titulu MUDr. a potrebných atestácií z nich vie toľko, ako keď dáš lekárovi pozrieť 2 000 riadkový script.
Takže počkaj na Jara88 a môžete diskutovať do aleluja ako dvaja fundovaní medicínski odborníci.
PS: zaujímavé, že som ťa skoro nikdy nevidel sa aktívne realizovať v radách a debatách v tvojom obore. To vždy musí radiť jedine MISOFT....
musis citat pozorne. Nespochybnujem odbornost pana primara a to aj z dovodov, ktore si popisal. Taktiez ti davam za pravdu , ze on je v tom odbornik a ja nie. V ziadnom pripade sa s nim nemozem rovnat, minimalne nie, co do znalosti mediciny. Len som poukazal nato ze sa uchyluje k polopravdam a k logickym klamom. Co som aj dokazal, o to napr. aj pomocou nim citovanej literatury.
Este raz, toto nie je o mne, ci o Tebe. Toto je o zavadzani a polopravdach jedneho zastancu ockovania. A specialne pre Teba este raz zdoraznim. Nie som odporcom ockovania.
To je vsetko. Dufam, ze teraz je to uz aj Tebe jasne. Ak nie, rad dovysvetlim.
PS: co sa radenia tyka, neslobodno generalizovat. Obzvlast nie ak je jednotlivec nepozorny a nema vsetky informacie. Takze pozorne a uvazlivo so slovami ako " skoro ", " nikdy ", ci " jedine ".
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Konečne normálny príspevok, s ktorým sa dá zväčša súhlasiť. Vidím, že si sa zrejme dobre vyspal :-)
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Konečne normálny príspevok, s ktorým sa dá zväčša súhlasiť. Vidím, že si sa zrejme dobre vyspal :-)
nenapisal som nic ine, nez, co som pisal predtym, len Ti to asi konecne doslo
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Len sa mi moc nezdá, že si "zástanca očkovania", nakoľko tvoje príspevky s tým trošku kolidujú...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

mňa má hanba fackovať ? prečo ?

ale postúpil ....už mu tu nenadávajú v každej druhej téme....už je len na smiech.....)
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Len sa mi moc nezdá, že si "zástanca očkovania", nakoľko tvoje príspevky s tým trošku kolidujú...
Boze, clovece zlaty, ja som niekde pisal, alebo co i len naznacil, ze som "zastanca ockovania" ?
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bjuty smis
mňa má hanba fackovať ? prečo ?

ale postúpil ....už mu tu nenadávajú v každej druhej téme....už je len na smiech.....)
nuz ked pripustim, ze sa niekto smeje ci nadava v ako uvadzas "kazdej druhej teme". Ak uvazim, kto sa smeje, ci nadava, tak mi je to viacmenej jedno
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

taiko
Nandrolon
Len sa mi moc nezdá, že si "zástanca očkovania", nakoľko tvoje príspevky s tým trošku kolidujú...
Boze, clovece zlaty, ja som niekde pisal, alebo co i len naznacil, ze som "zastanca ockovania" ?
A zas to Taikovské slovíčkarenie. Písal si, že nie si odporca, z toho dedukujem, že si zástanca.
Ale možno sa mýlim, možno ani vlastný názor nemáš a teda v skutočnosti nie si "nič". Len potom nechápem, prečo tu niekoľko rokov drtíš debatu a polemizuješ nad všetkým možným čo sa týka očkovania. Cez hlúposti ako "rozdelenie vakcín" /jasné, nebudú mi dieťa pichať X krát, ale 10X krát/, až po dobrovoľnosť očkovania.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
A zas to Taikovské slovíčkarenie. Písal si, že nie si odporca, z toho dedukujem, že si zástanca.
Ale možno sa mýlim, možno ani vlastný názor nemáš a teda v skutočnosti nie si "nič". Len potom nechápem, prečo tu niekoľko rokov drtíš debatu a polemizuješ nad všetkým možným čo sa týka očkovania. Cez hlúposti ako "rozdelenie vakcín" /jasné, nebudú mi dieťa pichať X krát, ale 10X krát/, až po dobrovoľnosť očkovania.
Bez nejakej zášte...

ALE tesať do kameňa, TESAŤ !
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
taiko
Nandrolon
Len sa mi moc nezdá, že si "zástanca očkovania", nakoľko tvoje príspevky s tým trošku kolidujú...
Boze, clovece zlaty, ja som niekde pisal, alebo co i len naznacil, ze som "zastanca ockovania" ?
A zas to Taikovské slovíčkarenie. Písal si, že nie si odporca, z toho dedukujem, že si zástanca.
Ale možno sa mýlim, možno ani vlastný názor nemáš a teda v skutočnosti nie si "nič". Len potom nechápem, prečo tu niekoľko rokov drtíš debatu a polemizuješ nad všetkým možným čo sa týka očkovania. Cez hlúposti ako "rozdelenie vakcín" /jasné, nebudú mi dieťa pichať X krát, ale 10X krát/, až po dobrovoľnosť očkovania.
Dobre sa Ti zije v jednoduchom svete, kde su len zastancovia a odporcovia ? Ja chapem, ze jednoduche volby mozu mat pre Teba iste caro, ale ten humbuk okolo ockovania mne osobne naznacuje velku zlozitost temy, kde (zatial) neexistuje jednoduchy zaver. Aspon pre mna nie.
a viackrat som sa Ti uz naznacil. Menej dedukuj a viac rozmyslaj.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja, že žijem v jednoduchom svete? Podľa mňa v ňom žiješ práve ty. Ak budeš mať za sebou aspoň polovicu čo ja, tak potom sa ozvi. Život nie je iba o tom pásť si vlastnú riť a o nič sa nestarať čo najdlhšie ako sa dá. A keď už sa nedá, všetko nechať tu a ísť zas preč...
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Ja, že žijem v jednoduchom svete? Podľa mňa v ňom žiješ práve ty. Ak budeš mať za sebou aspoň polovicu čo ja, tak potom sa ozvi. Život nie je iba o tom pásť si vlastnú riť a o nič sa nestarať čo najdlhšie ako sa dá. A keď už sa nedá, všetko nechať tu a ísť zas preč...
ake priznacne. O com sa bavime teraz ? Ja stale o zlozitosti temy o ockovani. Ty o com ?
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ty sa snažíš každého ponižovať štýlom, že žije v jednoduchom svete. Ale opak je pravdou. My žijeme vo veľmi zložitom svete, kde každodenne riešime problémy. Preto neostáva čas na tvoje "intelektuálne úvahy o zložitosti splachovania".
Chcel som len poukázať, že práve ty žiješ v tom svojom jednoduchom svete, kde máš času habadej rozjímať o blbostiach, hľadať rôzne polemiky, citovať tu rôznych ľudí, ktorí nemajú ani s konkrétnou témou nič spoločné, len majú v zadku dieru, tak sa musia vyjadrovať ku všetkému....
No, pre dnes končím, pôjdem sa chystať do Tešína na nákupy, tak ahoj ty hrdina, ktorý žije v zložitom svete :-))
1 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

29 stran prispevkov, ktore su teda uplne mimo temu a co je dolezite a smerodatne, tu tu prezentuju aj osoby, ktore by prave mali dbat na to, aby temy zili tym, cim maju. tato napr. " ......mal by podľa vás štát mať právo rozhodovať či a proti čomu majú byť očkované vaše deti?"......o tomto necitam v ziadnom prispevku..co je zadanim temy, ide vlastne o anketu, takze tema mala byt uz davno zavreta, kedze anketa skoncila a nikto k nej neprispieva.....
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

alaya1 mohla si to napísať trochu jednoduhšie. Ale ten Tvoj príspevok je presne rovnaký, ako tých 29 strán o ktorých píšeš!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať