Zavrieť

Porady

Ste za povinné očkovanie vašich detí?

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som

Anketa: mal by podľa vás štát mať právo rozhodovať, či a proti čomu majú byť očkované vaše deti?

Počet hlasujúcich
65. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Ano

    41 63.08%
  • Nie

    24 36.92%
mal by podľa vás štát mať právo rozhodovať, či a proti čomu majú byť očkované vaše deti?
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mne sa zobrazil na rozdiel od foto v linku nasledovný text...ale to je vedľajšie, základná myšlienka zostáva.

Pins about this topic often violate our Community Guidelines, which prohibit harmful medical misinformation. In some cases, we may choose not to show any search results for this topic at all.

If you see any content that you believe violates Pinterest's guidelines, please report it to us. When we get those reports, we rely on internationally recognized institutions, including the CDC, WHO, and AAP, to determine if that content meets our Guidelines.

čiže

Piny o tejto téme často porušujú naše Pokyny pre komunitu, ktoré zakazujú škodlivé lekárske dezinformácie. V niektorých prípadoch sa môžeme rozhodnúť, že vôbec nebudeme zobrazovať žiadne výsledky vyhľadávania pre túto tému.

Ak vidíte akýkoľvek obsah, o ktorom si myslíte, že porušuje pokyny služby Pinterest, nahláste nám to. Keď dostaneme tieto správy, spoliehame sa na medzinárodne uznávané inštitúcie vrátane CDC, WHO a AAP, aby sme zistili, či tento obsah spĺňa naše smernice.

P.S.:
Ešte by sa mohli pridať YT plus sociálne site a bolo by vymaľované...šmejdi a blázni by dostali poriadne na frak.
Naposledy upravil buchač : 17.06.19 at 17:30
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A dobre urobili!
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Všetci sme prakticky laikmi, ale každého sa táto téma dotýka. Neočkujú sa iba deti. Zavádzať cenzúru, je to až tak nutné? Keby zvolili iný prístup, a utíšili verejnosť, by bolo hádam lepšie. Ľudia by nepátrali.
Inak k tomu článku som prišla úplne náhodou, klikla som vedľa. Dokonca som nebola ani v téme očkovania.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať