Zavrieť

Porady

Aký uviesť variabilný symbol pri úhrade DPH z mimoriadneho danoveho priz.

Prosim Vas, viete mi nieto poradiť aký mám uviesť variabilný symbol pri úhrade danovej povinnosti, ktorá mi vyplynula z danoveho priz. ktore sme museli podat koli oneskerenej registracii za obdobie viac mesiacov r.2013? Moze byt 1100992013 ? Moze tam byt tych 99 ? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    čo máš vypísané na tlačive DPH? aký mesiac, alebo aký štvrťrok? podľa toho vypisuješ VS.

    Dopĺňam:
    Musíš mať vyplnený buď mesiac, alebo štvrťrok - e-dane ma ináč nepustí.
    Podľa mňa vyplňuješ posledné obdobie, za ktoré podávaš.
    Naposledy upravil kn-alka : 14.01.14 at 13:03
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    eva.ch ziaden, lebo ked ho robim jeden za viac mesiacov, tak ma ani nepusti vypisat mesiac
    nika.sum DP DPH je bud kvartalne alebo mesacne, ci? ked robite dodatocne treba za kazde obdobie zvlast....skuste sa spytat spravkyni...
    eva.ch ano, ale v pripade neskorej registracie sa podava nieco ako mimoriadne, kde sa uvedie len rok a obsahuje viac mesiacov, a to za obdobie odkedy sa mala firma registrovat, do obdobia pred zaregistrovanim.
    eva.ch ...ved by som sa spytala, ale vobec neberie a na call centrum sa uz niekolko dni neviem dovolat
    nika.sum aj ja som si neskoro vsimla tu neskoru registraciu, tak zase viem nieco nove ....
    eva.ch ked zadam ze podavam danove priznanie §78 ods. 9, tak ma mesiac nepusti vypisat
    kn-alka pardon, to som si nevšimla... áno, malo by to byť: 1100992013
    kn-alka hoď si do googlu: vyhláška 378/2011 - tam to máš pekne rozpísané
    eva.ch Dakujem. Konecne som sa dovolala spravkyni. Povedala ze aj ked je to za obdobie od 4. - 11.mesiaca, mam dat VS 1100112013. Pre mna trochu nelogicke, ale urobim, tak ako odo mna chce. Dakujem vsetkym.
    kn-alka ... ..... tak predsa len tak, ako som si myslela hneď na začiatku
    janasim ja som dala 1100002013- VS , ked sa nedá priradiť obdobie
      zbaliť

    Aký uviesť variabilný symbol pri úhrade DPH z mimoriadneho danoveho priz.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.