Zavrieť

Porady

Vzájomný zápočet v JU - Money

Chcem robiť vzájomný zápočet pohľ. a záv. Technicky neviem, ako t urobiť - keď mi v JU vypisuje, že podľa zákona o účtovníctve má v JU zápočet len evidenčný charakter a blábláblá... Skrátka, ak si urobím zápočet aj napriek tomu cez ID, a chcem, aby sa mi to zohľadnilo okrem VMaZ aj v základe dane, urobím si uzávierkové operácie, kde dám 2 zápisy - príjem a výdaj v tej istej sume (resp. započítavanej). Je to takto dobre? Ak ano, tak nič moc, lebo to je na zblaznenie, toľko zápočtov...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    Hmmm, to je dobré... Ja som to zatiaľ riešila tými uzávierkovými operáciami. A už som sa s tým nepaprala, napočítala som sumy, jednou sumou príjem, druhou výdaj, vytlačila zoznam uzávierk. operácií a k tomu priložila interný doklad a faktúry. Keď sa niekomu nepáči, nech to skúsi na Money ináč, no nie?

    Vzájomný zápočet v JU - Money

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.