Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    platitelia DPH posielajú od 01.01.2014 VŠETKO !!!! elektronicky
    aj podania týkajúce sa roku 2013 - DPH,daň z mot.voz., daň z príjmu.... proste VŠETKO - aj listy, žiadosti, oznámenia.

    janako je offline (nepripojený) janako

    janako
    ak ste platitelia DPH tak áno, musíte poslať elektronicky
    mixaela ak nie, potom staci ak sro, ktora nie je platcom dph posle dmv za rok 2013 postou a vyplati ho povedzme sekom, je tak?
    janako áno
    snáď milá osôbka Ingrid Ondruskova
    Ako by ste vyriešili situáciu: posledné 4 hodiny /s malými prestávkami sa pokúšame elektronicky podať DP k 2 firemným vozidlám a nedarí sa...skúsime ešte, ale nám už z toho šedivejú vlasy....máme povinnosť len elektronicky...ak sa to nepodarí, máme zajtra rezignovať a hodiť to do obálky a zaslať na DÚ???
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    VieraM nie v papierovej forme vám to nemôžu prevziať a bude sa považovať ako nepodané vôbec. Skúste na inom počítači, možno je chyba u vás, ak to nepôjde zavolajte si cez callcentrum. Ja posielam všetko len elektronicky aj u tých ktorí nemajú povinnosť a vyhovuje mi to
    Rozalka Klídek, veď ešte zajtra sa dá .... skúste na inom PC
    Ak ste si vyplnili všetky údaje, najprv si uložte xml (druhý stlpec "Práca s DPH", druhý riadok "Uložiť do XML súboru") a odošlite, ak to nepôjde, už budete mať xml a nemusíte zakaždým "naťukať" údaje, stačí zas "Práca s DPH" ale už prvý riadok "Načítať z XML súboru"
    tictac7 ....a ako podávaš? Cez edane alebo priamo cez stránku FS? A akú chybu hlási? Čo je dôvodom?
    učtovníčka nedá sa mi odoslať odhlášku auta, vypisuje systémová chyba, už mám z toho nervy. Aj identifikáciu dáva ako neznámu." Zlaté e dane".
    Cez portál je to nejaké ešte choré. Nepustí ma už odoslať a tlačidlo podať je potlačené takže sa nedá použiť. popoludní som odoslala dokument a potvrdilo prijatie no žiadny mail mi neprišiel takže nemám nič.
      zbaliť

    Daň z MV elekronicky alebo nie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.