Zavrieť

Porady

elektronicka komunikacia zmena hesla

zabudla som heslo na prihlasenie do el.komunikacie, poslali mi nove heslo, ale vzdy mi vyskoci:Prihlásenie zlyhalo. Skúste znova a vložte platné prihlasovacie údaje. Tiež skontrolujte nastavenie klávesnice - to môže mať za následok zámenu písmen Z a Y, a podobne. Prístup pre zadaný login je blokovaný do: 31.12.2014 23:59 Co teraz?
A este: predpokladam ze ID pouzivatela , ktore som ziskala pri registracii plati aj pre portal FINANCNA SPRAVA, alebo sa musim zaregistrovat znova aj tam?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    monako je offline (nepripojený) monako

    Som len človek... monako
    no to bude ešte kopa srandy.. mne pre zmenu zmizla nevedno kam autorizácia k subjektu vytvorená 13.01.14 na DÚ. Autorizovala som svoje staré ID z roku 2011 s 2x novou dohodou bezplatnej komunikácie( chcela som prejsť zo ZEP-u lebo ho už nevlastním) - tak mi to napísali z technickej podpory.
    Ešte včera po prihláseni na portál som tam mala všetko OK a dnes som tam mala škriatka, ostal mi tam len môj profil a nič viac. Niekto ma jednoducho zrušil a basta. Písala som znova na tech. podporu, som zvedavá čo mi odpovedia.

    áááá.....
    Nová registrácia na portál nie je možná!
    Systém ti to nedovolí, pretože ti po registrovaní vypíše:

    Registrácia nebola úspešná. V systéme už existuje osoba s rovnakým
    ,,Meno" ,,Priezvisko" ,,Rodné číslo"

    Dopĺňam... ešte ma napadlo:
    môžu byť autorizovaní dvaja konatelia k jednému subjektu?
    neviete niekto?
    Naposledy upravil monako : 23.01.14 at 21:21
    monako hm..zaujímavé, komentujem samú seba
    z technickej podpory mi odpísali, že vraj :
    " v databáze bol opravený nesprávne premigrovaný titul konania, skúste svoju autorizáciu skontrolovať cca po 10 minútach od doručenia tohto mailu, už by to malo byt v poriadku."

    á... čáry máry fuk - zmiznuté sa objavilo!
    ale aj tak som nemeškala a hneď druhý deň som bežala spraviť novú autorizáciu na druhého konateľa lebo o pokutu nestojím.

    elektronicka komunikacia zmena hesla

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.