Zavrieť

Porady

Prasknutý LCD display na TV

Dobrý deň Poraďáci,

Mám 22" LCD TV Samsung LE22D450G1W a praskla mi na ňom obrazovka. Do servisu to nechcem dávať, tam to bude stáť balík a vymeniť display nieje také náročné, len neviem kde zohnať kompatibilný náhradný display.

Ďakujem
Naposledy upravil Andre87 : 23.01.14 at 23:39 Dôvod: doplnenie dôležitého slova
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Na porade nemáme sklad náhradných dielov. Treba použiť Google.

    Ale aby si nepovedal, že som vôbec neporadil, skús nejakých živnostníkov, čo opravujú monitory. Viem, že vykupujú pokazené monitory a televízory (sám som jednému 2 také predal po 10 EUR) a z nich používajú súčiastky na opravy. Možno niektorý bude mať starší display na túto telku.

    Nový nezoženieš lacnejšie ako u autorizovaného servisu. Samsung nemá politiku náhradných dielov. Na môj 8 ročný monitor v servise povedali, že to je starý model a na neho už súčiastky nemajú. Nech si kúpim nový.
    Naposledy upravil Chobot : 24.01.14 at 12:05

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Tipujem že oprava bude vysoko nerentabilná, nakoľko 32 palcový LED TV Samsung kúpiš za 300 eur a to nie je tá najnižšia trieda ale 5500-vka...
    Zahoď a kúp nový. za 150 eur máš nový /v takejto malej uhlopriečke/ a to je hodnota, za ktorú ten tvoj niekto predáva na bazoši...

    Prasknutý LCD display na TV

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.