Zavrieť

Porady

Mám problém s podávaním daňových priznaní cez nový portál Finančnej správy. Vie niekto poradiť, či má niekto podobný problém?

Ak si dám overiť inštaláciu D.Signer komponentov, tak mi všetko ukazuje správne.

Napriek tomu mi nejde odoslať uložené podania, pretože mám neaktívne tlačidlá Podať / Podať EZ-ou.

Skúšal som to na viacerých počítačoch (cca. 5 ks - každý v inej sieti), na všetkých sa to javí rovnako.

Viete mi niekto poradiť, čo robiť?

Ďakujem vopred za každú rýchlu radu... čas beží a ja neviem podávať priznania na termíny
kn-alka ....presne taký istý problém mám aj ja .... bude to asi technický problém tam u nich
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Filip123 je offline (nepripojený) Filip123

    Filip123
    Dobry den. Rovnaky problem mala aj moja Mamina, ktorej som to pomohol vyriesit. Problem je v tom, ze clovek na DU Vam sice nahodil potrebne udaje (vasu firmu, alebo v pripade ze mate viac firiem - tak aj tie danove subjekty), ale nevytvoril medzi nimi vazby (to znamena, ze Vas neautorizoval)! Ti ludia este nie su v tom zbehli a vyskoleni, ze kde maju naco klikat. Odporucam cim skor si to dat do poriadku a bombardovat ich, nedat sa odbit! Ved za Vase peniaze tam sedia, tak nech sa staraju. Vy si plnite iba svoje povinnosti - tak nech si aj oni plnia. Nie su tam od toho, aby sedeli na vajciach! HOWGH!
    vpromotion78 súhlasím a áno, je to o tých väzbách, už som to medzitým zistil aj ja. škoda, že to nevedia povedať na hotline Daňovej Správy !!! načo tam tí ľudia sedia, keď o tom <|> vedia...
    Filip123 dakujem za potvrdenie. Prosim posunte moju odpoved vyssie (oznacte ju po lavej strane ako uzitocnu), aby bola ako odpoved hned za otazkou problemu. Tak pomoze aj inym.

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    Volala som zákaznícku linku, že vraj musím zavolať daňový úrad, s ktorým bola podpísaná dohoda, lebo asi nespravili väzbu na ten daňový subjekt.
    V januári sme boli podpisovať dohodu s touto firmou, hneď na druhý deň sa mi ukázala v zozname firiem, ale teraz neviem poslať formulár. Odpoveď pani na linke: DÚ vám nespravil väzbu.... super
    avalik a ked sa prihlasujes na stranke FS, vies vybrat danu firmu? co ti ukazuje v Moje autorizacie?
    avalik ale nieco tam mozno menili, lebo ja som este tusim minuly tyzden u seba mala pravny titul konania "nespecifikovany titul konania" a dnes tam vidim "poverena osoba" - mam to teraz ja ako konatel rovnako ako moja uctovnicka

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    vyskúšam, dám vedieť



    doplnené 11:24

    bez problémov
    Naposledy upravil srska : 26.01.14 at 09:26
    26012014_1123.jpg  

    Mám problém s podávaním daňových priznaní cez nový portál Finančnej správy. Vie niekto poradiť, či má niekto podobný problém?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.