Zavrieť

Porady

Mam nárok na vyšší invalidný dochodok?

Dobrý deň. Narodila som sa so srdcovou vadou, operovali ma dva krát, posledná operácia bola rossova operacia a plus 2x mi robili vauloplastiku. Caka ma este operacia umelych chlopni, avsak este nie je isty datum. Okrem toho ma operovali na skoliozu chrbtice a druhykrat mi vyberali zelezne implantaty z celej chrbtice. Posudkovy lekar mi na srdce urcil 40% a na chrbticu 10%, mam vsak 40 stupnov zakrivenie. Moj organizmus je dost slaby nemozem fyzicky pracovat kvoli srdcu a ani dlho sediet za pocitacom pre chrbticu. Mam narok na zvysenie? Moje diagnozy su Q21.0 - Defekt medzikomorovej priehradky
Q23.0 - Vrodené zúženie aurtálnej chlopne
Q23.1 - Iné pooperačné stavy
149 - Iné srdcové aritmie
Skolióza Th chrbtice.
Mila123 149 číslo dg neexistuje.....je tam zjavne chyba, podľa MKCH je to dg. I 49 (Ivan 49
klaudia0210 dakujem spravne je tam I.49 zle som odpisala
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ladynika je offline (nepripojený) ladynika

    ladynika
    ak sa tvoj zdravotny stav zhorsil, podaj si ziadost o zvysenie-resp. prehodnotenie zdravotneho stavu na ucely invalidity

    Mam nárok na vyšší invalidný dochodok?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.